Vy ještě nemáte těhotenský polštář?

Datum publikace: 28.05.2014

Kategorie: Těhotenství | Zajímavosti ze světa těhulek | Kojení | Zdraví v těhotenství | Maminky a tatínkové

Bolesti zad, problémy se spánkem, pálení žáhy, oteklé nohy a další nepříjemnosti jsou bohužel nedílnou součástí pokročilého těhotenství. Pokud si chcete užívat těšení na miminko více než těhotenské neduhy, pořiďte si těhotenský polštář!

Skvělý vynález pro maminky

Co to je? Šikovný vynález pomáhající předcházet celé řadě výše zmíněných nepříjemností, které trápí budoucí maminky a maminky malých dětí. Největší oblibě se přitom těší těhotenský a kojící polštář Maxi umožňující najít příjemnou polohu pro odpočinek během dne i během noci, což bývá zejména ve 3. trimestru těhotenství vzhledem k velikosti bříška velmi obtížné.

Udělejte si pohodlí

Podložte si polštářem nohy a ulevte si od otoků, anebo si jím podložte hlavu, aby Vás vleže nepálila žáha. Opřete si o něho své bříško při poloze na boku, anebo si o něho opřete krční páteř při čtení knih o těhotenství, miminku a porodu! Jak napovídá název, výhody polštáře oceníte také při kojení, i při této činnosti Vám Váš spojenec pomůže najít optimální polohu – tedy už nejen Vám, ale i Vašemu děťátku.

těhotenský polštář

Můžete mít i levnější!

Nechce se Vám utrácet za polštář spoustu peněz, přestože víte, že Vám pomůže? Kupte ho tam, kde nabízejí těhotenské polštáře za férové ceny. Například v internetovém obchodě www.tehotenskypolstar.cz svůj polštář pořídíte za méně než tisíc korun. A pokud nebudete trvat na maxi velikosti, můžete mít svého pomocníka již od 499 Kč. Vybrat si přitom můžete z více než 50 barevných a materiálových dezénů.

těhotenský polštář colormix

Rozdělte se s ostatními!

I když se těhotenský polštář stane jednou z Vašich nejoblíbenějších věcí, nebuďte sobecká a podělte se o něho i s ostatními členy rodiny. Třeba se svým miminkem, kterému polštář v prvních týdnech života dodá pocit bezpečí, a později mu zajistí oporu při krmení nebo při hře. Polštář můžete za odměnu půjčit také tatínkovi, který si na něm rád pohoví, když ho po práci budou bolet záda. Stejně jako starším sourozencům miminka, kteří se vrátí domů unavení ze sezení ve školních lavicích.

Co se skrývá pod povlakem

Zajímá Vás, co se skrývá pod povlakem? Buď PES duté vlákno, anebo EPS kuličky neboli mikroperly. V obou případech se jedná o vysoce kvalitní produkt českého výrobce, který kromě polštářů vyrábí také sady do postýlek a nově také pelíšek pro miminka. Všechny produkty má přitom skladem, snaží se je expedovat do 24 hodin a vše, co vyrábí, dělá s láskou. Myslete na své pohodlí a vyberte si z jeho nabídky, co potřebujete!

www.tehotenskypolstar.cz

Těhotenské polštáře Matýsek

Tagy: kojící polštář | těhotenský polštář | těhotenský polštář Maxi

Komentáře