Nejčistší přírodní BIO kosmetika INLIGHT pro zdraví maminek i dětí

Datum publikace: 20.05.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Kojení | Zdraví v těhotenství | Rodiče a děti | Maminky a tatínkové | Kosmetika pro děti

Věděli jste, že až 60% látek aplikovaných na kůži se může dostat do krevního oběhu? Běžná kosmetika obsahuje mnoho syntetických látek, produktů z ropy, které jsou toxické, podezřelé z karcinogenity či způsobilé negativně ovlivnit hormonální, imunitní systém i vnitřní orgány.

10 těch nejnebezpečnějších jedů v kosmetice pro vás shrnul do přehledné tabulky do peněženky autor Doby jedové Prof. RNDr. Jiří Patočka. Průměrná žena používá denně 12 kosmetických produktů, do těla jí tak proudí dlouhodobě „nekontrolovatelný chemický koktejl“. V těhotenství se pak chemické látky mohou pupečníkovou krví dostat do plodu. Proto je důležité vybírat kosmetiku z nejkvalitnějších přírodních surovin, která tělu neškodí, ale pomáhá. Nezanášet tělo zbytečnou škodlivou chemií je zásadní především u těhotných žen, kojících maminek a dětí, týká se to ale života nás všech.

Dopřejte pokožce, co je jí přirozené!
Odmění se vám. Proto je skvělé, že se poprvé na trhu v ČR objevila čistě přírodní kosmetika ve 100% BIOKVALITĚ. Jedná se o ručně vyráběnou kosmetiku Inlight z Velké Británie. Veškeré její složky jsou přírodní, vypěstované zcela bez použití chemických postřiků, herbicidů, pesticidů a genetických modifikací. Kosmetiku INLIGHT vyrábí sám ručně renomovaný lékař, homeopat a bylinkář doktor Mariano Spiezia, který po více jak 30letém výzkumu vyvinul unikátní směs hodnotných za studena lisovaných olejů a výtažků z pečlivě vybraných a bylin, plodů a semen. Díky svému složení jsou výrobky INLIGHT vhodné pro muže, ženy i děti bez omezení.

Výrobky Inlight jsou vhodné pro muže, ženy i děti bez omezení

Příroda umí účinně odstranit akné, pigmentové skvrny, vrásky a pomůže taky s celulitidou
Na rozdíl od různých hydratačních krémů, které zpravidla narušují přirozenou funkci pokožky, jsou oleje pleti přirozené, proto je lépe přijímá. Voňavé balzámy INLIGHT nabyté antioxidanty a vitamíny dokonale vyčistí a regenerují pleť a díky tomu účinně řeší řadu problémů.

Kombinace čistícího balzámu s obsahem kokosového oleje a květového tonika z růže, rmene a levandule a si skvěle poradí s akné, včetně té nejtěžší formy, dále např. se záněty a růžovkou. Skvělé výsledky má balzám na vrásky s mrkvovým olejem a výtažků 20 bylin, který získal v zahraničí řadu ocenění. Pokud Vás trápí pigmentové skvrny po porodu, pomůže vám je tento produkt z řady INLIGHT po pár týdnech užívání odstranit.

Noční balzám Inlight

O bříško nastávajících maminek se skvěle postará voňavé tělové máslo s hojivou arnikou, měsíčkem a pupečníkem asijským. S celulitidou a povolenou pokožkou stehen i bříška po porodu si poradí zpevňující bio olej s pupalkovým olejem, výtažky zeleného čaje a cypřiše. Pokud máte vy nebo vaše děti sušší až ekzémovitou pleť, zkuste noční balzám, který je vhodný nejenom na noční regeneraci, ale díky hojivým účinkům měsíčku lékařského pomáhá i se suchou pokožkou. Na závěr stojí za to zmínit zkušenost maminky, která přešla na kosmetiku INLIGHT v průběhu kojení, v důsledku čehož zmizel u jejího miminka těžký ekzém.

Kosmetika INLIGHT je zcela v souladu s homeopatickou léčbou. Kosmetiku INLIGHT si jako jedinou přírodní kosmetiku vybrala do své lékárny v Palladiu Miss ČR a doktorka farmacie Jana Doleželová. Výrobky INLIGHT můžete vyzkoušet ve vybraných kosmetických salonech či yoga studiích nebo na stránkách www.biorganica.cz.

Tagy: čistě přirodní kosmetika ve 100% Biokvalitě | Doby jedové Prof. RNDr. Jiří Patočka | kosmetika Inlight | www.biorganica.cz

Komentáře