Pomozte na svět knížce „Patlas zvířat“

Datum publikace: 15.01.2021

Kategorie: Novinky na trhu | Říkanky | Pohádky | Finance

Mnoho zvířat má ve svých názvech skryté významy, které s nimi takřka nesouvisí. Ve svých ilustracích a textech význam těchto slov zveličuji, rozvíjím a často doháním až k absurditě. Tak se stane, že známí tvorové náhle získávají úplně odlišnou podobu.

Patlas zvířat je knížkou zábavnou i naučnou, oddychovou i motivující ke vzdělávání. Najdete v něm informace pravdivé i smyšlené, vážné i humorné. Zaručeně rozesměje všechny, kdo se nebrání hře s asociacemi, mnohoznačnými slovy a prolínání skutečnosti s fantazií.

Od 19. 1. do 19. 2. 2021 bude probíhat crowdfunding knížky Patlas zvířat. Její autorkou je dvacetiletá studentka grafického designu Eliška Svobodová. Ráda tvoří, maluje, čte a hraje na klavír. Baví ji vytvářet originální knížky s barevnými ilustracemi jako je Patlas.

Knížka je založená především na vtipných ilustracích zvířat. Doprovází je texty obsahující fakta o zvířatech a slovní hříčky vycházející z jejich názvu. Potěší především rodiče s dětmi, ale i všechny, kteří se rádi smějí a nebrání se hře se slovy.

Zájemci si můžou knížku předobjednat nebo podpořit její vydání. Když se během 30 dní od spuštění předprodeje nasbírá dostatek financí, knížka bude vytištěna, poslána všem zájemcům a dostane se na pulty knihkupectví. Pokud by se to nepovedlo, peníze se všem vrátí.

Eliška vzkazuje:

"Budu moc vděčná, když mou knížku podpoříte a pomůžete jí na svět. Stejně tak pro mě bude ohromnou pomocí, pokud informaci o předprodeji knížky rozšíříte dál mezi své známé. Zajímalo by mě, kolik lidí dokážu pomocí Patlasu rozesmát. Budeš mezi ně patřit i Ty?"

Sledujte také stránky knížky:

https://www.patlas.cz/
https://www.facebook.com/Patlaszvirat
https://www.instagram.com/patlaszvirat

#patlaszvirat

Komentáře