Přijměte pozvání na farmu pana Hippa

Datum publikace: 17.08.2017

Kategorie: Rodiče a děti | Zdravá výživa

 A přesvědčte se na vlastní oči o BIO kvalitě dětských příkrmů HiPP.

Každý rok přivítá Claus HiPP na své BIO farmě v polském Podagi skupinu blogerek, redaktorek a dětských lékařů, aby si užili víkend plný pohody a poznání mezi spokojenými zvířaty a citlivě obdělávanými poli. V rodinné společnosti HiPP totiž farmaří ekologicky již od 60. let a do dětských příkrmů se tak dostane jen to nejlepší. HiPP je dnes celosvětově největším zpracovatel BIO surovin a jeho farmy najdete na celém světě.

Víte, že…

…na farmách HiPP se o škůdce postarají berušky a ptáci? Nepotřebuje proto používat škodlivé chemikálie. …na farmách HiPP plejí ovocná a zeleninová políčka lidé místo škodlivých postřiků? S plevelem pomáhá i         jetel, který ho svým růstem zadusí, a navíc půdu pohnojí.
…HIPP testuje své příkrmy na přítomnost dalších 850 různých látek nad rámec povinností pro získání BIO certifikace? Claus a Stefan Hipp ručí za kvalitu osobně svými podpisy.

Podívejte se, jak se na letošním výletě na BIO farmu líbilo youtuberce Christie&babies, která pro vás natočila rozhovor s Clausem HiPPem. Kochejte se mechanizací nedočtenou krajinou, poobědvejte na pastvině a užijte si divokou jízdu na golfovém vozíku po Hippově království.

Na farmu se vypravila i blogerka Kamila, která ve svém článku popsala, proč mají BIO výrobky často dražší visačku a že se investice do kvality vrátí na zdraví dětí i v pocitu, že neničíme naši planetu a netrápíme zvířata. Z takového příkrmu nemusí mít maminky špatné svědomí, když miminku nestihnou včas uvařit.

Pokud si potrpíte na krásné fotky a detailní popis BIO zásad HiPP, přečtěte si články blogerky Deer Meadow. Ukáže vám, jaké postupy jsou pro zdravé maso, zeleninu a ovoce ty pravé, aby byly podle zásad HiPPu ještě víc než BIO.

Zaujala vás filozofie značky HiPP? Přečtěte si o ní více v novém HiPP Baby Clubu a využijte výhod členství mezi maminkami, které vědí, že na každé lžičce záleží.

Tagy: biofarma HiPP | blogerky | Claus HiPP | HiPP | rozhovor

Čtěte na Rodičům

Komentáře