Jedna postýlka od miminka až po pubertu

Datum publikace: 24.03.2017

Kategorie: Bydlení | Vývoj školáka | Dětský pokojíček

Minuty, kdy miminko pláče, nám přijdou nekonečné, ale jinak čas s dětmi utíká rychle. Kromě toho, že téměř každý měsíc vyrostou z nějakého oblečení nebo bot, se několikrát změní i nároky na dětský pokoj.

Postýlka, ze které hned tak nevyroste
Romantická postýlka s nebesy je pro malou princezničku nebo princátko úžasná, ale co s ní, když je po pár měsících děťátku malá? Abyste nemuseli kupovat několik postelí během pár let, je lepší koupit rovnou postýlku rostoucí. Pořizovací náklady jsou sice vyšší než u obyčejné dětské postýlky, ale když si spočítáte, kolik dáte za dvě až tři postele během pár let, vyjde vás ta rostoucí možná i levněji. A ušetříte si další výběr a shánění.

Žádný kompromis, ale dvě plně funkční řešení
Na úchvatných postýlkách s přebalovacím pultem značky Čilek ani nepoznáte, že jsou připraveny změnit se na plnohodnotnou postel. Pro první období máte klasickou postýlku s ergonomickým a prodyšným roštem. Samozřejmostí jsou bezpečnostní postranice, praktickým bonusem pak úložný prostor a integrovaný přebalovací pult s šuplíky. Spodní část můžete využít také jako výsuvné lůžko, které užijete na pohodlné kojení, čtení pohádek, zpívání ukolébavek i na příležitostné přespání. Když dítě povyroste, přebalovací pult předěláte na samostatně stojící úložný díl a z postýlky se stane postel, na které se pohodlně vyspí i dvanácti až čtrnáctileté dítě.

Logo jahůdky: poznávacím znamením nábytku Čilek
S designem postýlky můžete sladit i celý pokojíček. Čilek vyrábí nadčasový a originální nábytek pro ty nejmenší až po studenty. Klade velký důraz i na ty nejmenší detaily – kování nebo třeba úchytky. O tom, že si za kvalitou svých výrobků stojí, svědčí nejen certifikát ochrany zdraví a bezpečnosti GS, ale hlavně pětiletá záruka. Všechny výrobky Čilek poznáte podle červeného loga s jahůdkou.

Tagy: dětské postele | dětské postýlky | rostoucí postel

Čtěte na Rodičům

Komentáře