Elektrické vozítko: splněný sen malých řidičů

Datum publikace: 18.05.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Hračky pro děti

Usednout za volat vlastního autíčka nebo za řídítka motorky dodá dítěti pocit dospělosti a samostatnosti. A vy si můžete užít procházku bez kňourání, že bolí nožičky nebo že je to strašná nuda.

Jako dospělí nejspíš najdeme pár argumentů, proč elektrické vozítko nekupovat: dítě bude líné, autíčko se určitě hned vybíje, v horším případě rozbije,… Když se však v myšlenkách vrátíme do svého dětství, přiznejme si, že bychom určitě z vlastního dopravního prostředku byli nadšeni. Každému dítěti se rozsvítí očka, když vidí kamaráda za volantem nebo řídítky. Elektrické autíčko nebo motorka jsou rozhodně hračkou, která se jen tak neomrzí.

Džíp, traktůrek, veterán, nebo sportovní vůz?
Malá elektrická vozítka jsou dokonalou kopií svých dospělých předloh. Elektrická autíčka jsou vybavena klaksonem, pro pohodlí cestujících mají pérované nápravy, polstrovaná sedadla a měkčená kola. Ta jsou obdobou nafukovacích, ale neřešíte u nich potíž s vyfouknutou pneumatikou, a to ani při jízdě v terénu na lesních cestách. Vozítkům nechybí reflektory, někdy i včetně mlhovek, osvětlená přístrojová deska, nožní pedál. Samozřejmostí je bezpečnostní pás. Na autentičnosti dodává zvuk motoru a startování, během jízdy jde pustit hudbu.

Bezpečnost zajištěna
Nemusíte se vůbec obávat, že by vám dítě ujelo. Elektrická vozítka mají kromě pohonu ovládaného pomocí pedálu i dálkové ovládání. Kvůli bezpečnosti má dálkový ovladač přednost před pedálem – takže když se vám zdá, že je dítě už moc daleko od vás nebo jede moc rychle, jednoduše ho zastavíte. Sice ho tím nejspíše nazlobíte, ale bezpečnost je přednější.

Pro malé motorkáře
O něco levnější alternativou k elektrickým autíčkům jsou pak dětské motorky na pohon. Díky snadnému ovládání ji zvládnou „osedlat“ už tříleté děti. Některé motorky mají pro lepší stabilitu postranní kolečka. Motorka zvládne na plné nabití jet až dvě hodiny. A každý rodič ví, jak je úžasné mít na dvě hodiny zabavené a spokojené dítě.

Krosové, policejní i cestovní dětské elektrické motorky můžete vybírat v zavedeném e-shopu www.obchod-detem.cz. O jeho spolehlivosti svědčí desetitisíce zákazníků, a to z celé Evropy. Elektrické motorky tu mají nyní v akci za hodně zajímavé ceny. Kromě elektrických vozítek v obchodě najdete také šlapací autíčka, odrážedla a spoustu dalších hraček.

Tagy: děti | dětská elektrická motorka | dětské elektrické autíčko | hračky pro děti

Čtěte na Rodičům

Komentáře