Little Angel: i na té nejdelší procházce v teple díky termoregulačnímu materiálu Outlast®

Datum publikace: 23.10.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Péče o miminko

Nejdřív venku, pak zase v obchodě nebo autobuse, všechny maminky znají, jaké to je, vyřizovat něco s miminkem v kočárku. Jak zajistit, aby děťátku nebylo chvíli horko, chvíli zima? Řešením je technologie Outlast®.

České výrobky s patentovanou technologií Outlast, která byla vyvinuta jako ochrana astronautů před výkyvy teplot ve vesmíru, dokážou přijímat teplo, ukládat ho a následně při ochlazení těla ho vracet zpět. Materiál také omezuje pocení až o 40 % a reguluje tak vznik potu, proto je vhodný také pro děti s kožními chorobami. Little Angel, který nabízí prodejce Babypoint, pro pohodlí a bezpečí děťátek i jejich doprovodu připravil na zimu několik novinek.  

Jeden fusak od podzimu do jara

Fusak Little Angel Duo Hvězda je díky technologii Outlast možné používat od podzimu do jara a stále bude děťátku komfortně. Před nevlídným počasím se hlavička ochrání utáhnutím šňůrky na fusaku (ta se pak kvůli bezpečí ukryje do připravené kapsičky). Přední díl se dá celý odepnout a vyměnit za druhý, jinak barevný. Vyměnitelný přední díl se dá využít pro ještě větší zateplení nebo jako přebalovací podložku či jen pro oživení barvy a designu fusaku. Bezpečí zvyšuje reflexní hvězda a reflexní prvky na zipu.

Fusak pro malé polárníky

Extrémně hřejivý fusak Exclusive Mazlík Outlast se hodí kočárku i autosedačky. Při nepřízni počasí je možné fusak stáhnout kolem hlavičky pomocí druků a gumičky s brzdičkou. Fusak je vhodný do teplot až -10 stupňů, ale při vyšších teplotách se v něm děťátko nebude potit. Fusak s bezpečnostními reflexními prvky a praktickou odnímatelnou spodní částí se dá prodloužit a rozšířit a slouží tak od narození až do tří let. Oba zmíněné fusaky mají vrchní odolnou šusťákovinu, která se skvěle udržuje, a příjemný wellsoft uvnitř, který děťátko obemkne měkce jako plyš, dále otvory na pětibodové zapínání a zadní stranu opatřenou protiskluzovou podložkou, aby fusak v kočárku neklouzal.

Aby ruce nezábly

Rukavice na kočárek jsou na zimu úžasným doplňkem. Jsou vyrobeny z voděodolného materiálu a dají se připevnit na klasickou i rozdělenou rukojeť. Díky svému rozměru jsou univerzálně použitelné a pro větší bezpečí mají reflexní prvky. Kdo se často pohybuje na málo osvětlených ulicích a cestách, ocení svítící rukavice, které umožní řidičům vidět vás až na vzdálenost 1,5 km! Ovládání světla je na přiložené baterii, a světlo lze regulovat třemi stupni: intenzivní světlo, tlumené světlo a blikání. Baterie se nabíjí pomocí nabíječky na mobil a vydrží podle režimu 5–11 hodin. Rukavice lze koupit také v sadě s fusakem, kdy si pak vždy sami zvolíte, zda budou svítit rukavice, nebo fusak.

Zavinovačka a deka v jednom

Heboučká zavinovačka Outlast je vyrobena z bavlněného úpletu, uvnitř má hřejivý mikroplyš Wellsoft. Snadno se zapíná a díky třem drukům se dá její šíře i délka adaptovat podle velikosti mimika. Reflexní hvězda na zavinovačce zajišťuje větší bezpečí. Zavinovačku lze rozložit do čtverce a použít jako deku do kočárku či přebalovací podložku.

Upoutávka FB: Díky materiálu Outlast bude ve výrobcích Little Angel miminkům příjemně na procházce i v kavárně.

Čtěte na Rodičům

Komentáře