Fusaky a rukávky EMITEX

Nejvyšší čas připravit kočárky na zimu! Rukávníky a fusaky.

Datum publikace: 18.12.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové

Je zdravé, chodit ven za každého počasí. V případě procházek s miminkem platí, že neexistuje špatné počasí, ale pouze špatně vybavený kočárek. Jestli jste ten svůj ještě nepřipravili na zimu, máte nejvyšší čas pořídit si rukávníky a fusaky!

Praktičtější než rukavice
Rukávníky jsou velmi praktické módní doplňky, které spolehlivě ochrání Vaše ruce před chladem, větrem i mrholením. Díky nim budou Vaše ruce pěkně v suchu a teplíčku i bez rukavic. Ve srovnání s rukavicemi mají rukávníky ještě tu výhodu, že je jen tak neztratíte. Jakmile člověk vejde do obchodu či do lékárny, rukavice svléká, venku znovu obléká, v čekárně pediatra znovu svléká . . . vždyť to znáte sami. Rukávníky jsou však součástí kočárku, stačí ruce zasunout a vysunout.

Rukávníky Emitex

Hřejivé, stylové a pratelné
Rukávníky Emitex vyrobené z hřejivého materiálu s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi jsou velmi příjemné na dotyk a díky pěknému provedení stylově dotvoří vzhled Vašeho kočárku. Vybrat si přitom můžete z několika různých designů a výplní. V praxi rovněž oceníte snadné použití, neboť rukávníky během chviličky připevníte na rukojeť kočárku pomocí druků. Díky velkému prostoru uvnitř se vejde dovnitř i ruční brzda. A co je důležité, rukávníky lze prát v pračce na 30 stupňů.

Kvalitní fusaky pro miminka
Zatímco nás ochrání před mrazem péřové bundy a rukávníky, pro miminka jsou tu fusaky. Také v tomto případě můžete důvěřovat české značce EMITEX, která kromě kvality (použité termoregulační materiály pocházejí výhradně od českých dodavatelů) a vzhledově atraktivního provedení rovněž pamatuje na rafinované detaily, jako je možnost prodloužení nebo zkrácení fusaku, reflexní prvky, otvory pro bezpečnostní pásy nebo protiskluzová vrstva na spodní straně fusaku.
Fusaky EMITEX mají mnohastranné využití, jak v kočárku, tak v autosedačce nebo v přenosné tašce pro dítě.

Fusaky EMITEX

Vyberte svému miminku barevné provedení fusaku Monti, Combi Complete nebo Mumie, které bude Vašemu kočárku nejvíce slušet. A až ho budete objednávat, nezapomeňte na rukávník pro sebe!

Tagy: doplňky ke kočárkům | fusaky emitex | rukávky emitex

Čtěte na Rodičům

Komentáře