Máme pro vás inspiraci jak rozveselit dětskou tvář

Datum publikace: 28.04.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Hračky pro děti | Dětský pokojíček

Jaro už zase tady – sáňky a lyže jste už schovali do sklepů a nyní je třeba se poohlédnout po něčem, co Vaše děti uspokojí při venkovním dovádění. S výběrem Vám jistě pomůže naše bohatá nabídka produktů, vyrobených z kvalitních materiálů.

Jezdítka a odrážedla
Vašim nejmenším můžeme nabídnout jezdítka mnoha typů, barev a funkcí – s úložnými prostory, s klaksony, které hrají různé melodie, s vodícími tyčemi pro dospělé a mnoha dalšími. Díky kterým se i nudné procházky stanou zábavou a Vaše děti už nebudete muset k procházkám nutit. Jezdítka jsou bezpečná a vyrobena v pestrých barvách.

Pro větší děti máme v nabídce moderní jízdní kola s bohatou výbavou a kvalitní konstrukcí.

Kočárky
Každá malá slečna touží napodobovat svojí maminku, touží po tom, vozit miminko v kočárku a starat se o něj. Naše bohatá nabídka kočárků Vám v tomto snadno pomůže. Máme kočárky mnoha barev a vzorů. Konstrukce jsou vysoce kvalitní, jsou vyrobeny z materiálu, který se používá při výrobě klasických velkých kočárků. Velká retro kola, kterými jsou některé kočárky vybaveny, jsou velmi atraktivní a nyní i velice populární. Nastavitelná rukojeť a možnost přestavět jej na sportovní kočárek je samozřejmostí.

Zkrášlete dětský pokojíček
Pokud ale venku zrovna prší a Vy musíte s dětmi zůstat doma, můžete rozveselit dětem pokojíček pestrými samolepkami určenými na zeď či nábytek. Dětem oživí i zútulní obyčejné stěny a už nebudou smutné, že zrovna nemohou ven. Vybírat si můžete ze široké nabídky různých motivů a velikostí.

Pokud budete chtít na večer dětem rozsvítit pokojíček při usínání, nebo jen naladit příjemnou atmosféru Vašeho domova, můžete zvolit moderní svítící kuličky v široké škále barev.

Nevybrali jste si z naší nabídky? Rádi Vám pomůžeme s výběrem alternativního zboží.

Tagy: děti | dětské kolo | dětský pokoj | hračky | jezdítka | kočárky pro holčičky | odrážedla

Čtěte na Rodičům

Komentáře