Úspěšnému početí lze pomoci

Datum publikace: 06.10.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Zdraví a výživa | Partnerské vztahy | Psychika | Maminky a tatínkové | Otěhotnění | Jak otěhotnět | Zdravá výživa | Zdraví

Také už jste alergičtí na otázky typu: Co je nového? Jak jste daleko? Nebo nemáte nějaký problém? Nenechte se vytočit. Pokud se snažíte o potomka, je důležité, být především v klidu a v pohodě a dodat organismu vše potřebné. Prozradíme Vám, co nejvíce napomáhá úspěšnému početí.

Oboustranná psychická pohoda
Fráze, že základem je psychická pohoda, rozhodně není žádným prázdným klišé. Milování by mělo pro oba z páru nadále zůstat příjemnou činností, nikoli bojovým úkolem číslo jedna, který je třeba co nejrychleji splnit. Několikaměsíční neúspěch pak totiž obvykle bývá pro oba velmi frustrující. Rada číslo jedna tedy zní – uvolněte se a netlačte příliš na pilu.

Oboustranná psychická pohoda a dobrá fyzická kondice je základ k úspěchu

Dobrá fyzická kondice
Neméně důležitou podmínkou je dobrá fyzická kondice obou z páru, která je z větší části ovlivněna naším životním stylem. K tomu, abychom byli, jak se říká, v kondici, je zapotřebí dodržovat zdravou životosprávu, kterou se rozumí zejména pravidelná pohybová aktivita, dostatečný pitný režim a vhodně složený jídelníček.
Co se pohybu týče, není nutné, abychom se nutili do náročných sportovních aktivit, pokud nejsme sportovně založení, postačí, když se dvakrát týdně projedeme na kole. V rámci pitného režimu bychom měli vypít alespoň dva litry tekutin. U jídelníčku je důležité, aby obsahoval všechny důležité živiny, které příznivě ovlivňují početí.

Co by Vám nemělo chybět
A jaké látky by nám neměly chybět, když se snažíme o početí? Začněme u maminek. Ženy, které chtějí otěhotnět, by měly dbát na dostatečný přísun kyseliny listové (která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství a k normální syntéze aminokyselin), dále pak kyseliny pantotenové (podporující normální syntézu a metabolismus steroidních hormonů), stejně jako vitamínu D, C, vitamínů skupiny B, selenu a zinku.
Pokud chcete mít jistotu, že Vašemu organismu výše zmíněné látky nechybí, doporučujeme sáhnout po komplexním doplňku stavy.
Přípravek Gravi Klas® DUO female obsahuje nejen komplex všech důležitých látek kyselin, vitamínů a minerálů, ale také rostlinné extrakty (například z maliníku, fenyklu nebo kontryhelu), které příznivě ovlivňují jak samotné početí, tak i celé těhotenství a porod.

Doplňky stravy také pro tatínky
V zájmu rodiny by měli dbát na dostatečný přísun potřebných živin nejen budoucí maminky, ale i tatínkové. Také pro ně byl proto vyvinut speciální doplněk stravy Gravi Klas® DUO male. Hlavními účinnými látkami jsou zinek podporující udržení normální hladiny testosteronu v krvi a selen, který přispívá k normální spermatogenezi. Kromě toho jsou součástí přípravku vitamíny E a B2 přispívající k ochraně buněk před oxidativním stresem, dále pak vitamíny B1 a B6 pro podporu psychiky, kyselina pantotenová a další.

Nečekejte, až k Vám přiletí čáp, a pomozte přírodě přirozenou cestou. Komplexní doplňky stravy zvyšující pravděpodobnost početí pro oba rodiče najdete na www.klas.cz. Každé balení přípravku pro dámy i pro pány obsahuje 120 tablet.

Varování: Dlouhodobé užívání doplňků stravy Gravi Klas® DUO male a female může vést k nadměrnému nárůstu členů Vaší rodiny.

Zdroj úvodní foto: ISIFA

Tagy: jak otěhotnět | jak pomoci úspěšnému početí | přírodní doplněk stravy Gravi Klas DUO | úspěšné početí

Čtěte na Rodičům

Komentáře