I vaše dítě může vlastnit originál

Datum publikace: 17.06.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Oblečení pro děti

Každá maminka chce pro své dítě to nejlepší. Bereme zřetel na kvalitu materiálů a provedení i na originální design a snažíme se najít skvělé služby a produkty za přijatelnou cenu. Jak by se vám líbil svět, ve kterém si můžete vybrat, jak bude oblečení a ostatní textil pro vaše miminko vypadat?

Každý kus je originál

Už se vám někdy stalo, že jste vybírali povlečení, zavinovačku nebo oblečení a říkali jste si: Kdyby to tak mělo jiný rozměr, kdyby šel tenhle vzor vyšít do jiné barvy, škoda, že tuhle peřinku nemají se jménem Ondra…? Už nemusíte říkat kdyby. V Dětském světě vám totiž v těchto věcech vyjdou vstříc. Protože prodejce je zároveň i výrobcem, můžete si vybrat barvu, vzor, výšivku nebo jméno toho, co právě kupujete a vybraný textil tak bude přímo na míru. Nemusíte se obávat ani dlouhé čekací doby, vaše zavinovačka, župánek nebo povlečení bude hotové raz dva a každý kus může být naprostý unikát.

Dětské povlečení do postýlky, Krémové sovičky, Dětský svět

Kromě vzorů materiálů, které na stránkách najdete, si můžete vybrat i z aktuálního vzorníku a nechat si vyrobit opravdu originální kousek.

Vše, co potřebujete

Dětský svět nabízí širokou škálu produktů, které si můžete nechat upravit dle vlastního vkusu. Seženete zde vše, co vaše dítě potřebuje. Od dětských dupaček, přes ručníky, pláštěnky nebo kombinézy, až k povlečení do postýlky nebo kočárku. Díky variabilitě materiálů, vzorů a barev a možnosti vlastních návrhů, můžete sladit rukávník na kočárek se zavinovačkou i povlečením. Vytvoříte si krásnou sadu osušky a žínky.

Zimní rukávník na kočárek Dětský svět, světlešedý-tmavěšedý, klasický

Kromě dětského textilu seženete v Dětském světě i nábytek, hračky nebo například kočárek. Nabídka je opravdu široká, takže ať už vám chybí dětská postýlka, kojící polštář nebo deka do kočárku, nemusíte navštívit několik obchodů. Vše je prakticky na jednom místě.

Dětská dřevěná postýlka Klups Safari Žirafka

Skvělý dárek

Dětský textil na míru je ideálním dárkem pro čerstvě narozená miminka i starší děti. Přineste do porodnice krásnou zavinovačku s vyšitým jménem nebo darujte k narozeninám měkoučký župánek s roztomilou výšivkou a jmenovkou. Díky velkému výběru můžete vytvořit takový návrh, který bude naprosto přesně sedět do určitého dětského pokojíčku, kočárku nebo se bude jednoduše hodit do šatníku obdarovaného caparta.

Zaručená kvalita

Výrobce s dlouholetými zkušenostmi vám zaručí, že se vám dostane produktů té nejvyšší kvality. Jejich výrobky jsou žádané i v zahraničí, konkrétně v Anglii jsou opravdu oblíbené. Produkty jsou vyráběny na velmi kvalitních japonských strojích a vznikají z materiálů, které splňují ty nejpřísnější evropské normy. Nemusíte se tedy obávat zdravotní závadnosti nebo krátké výdrže.

Tagy: dětské oblečení | dětský textil | oblečení pro děti | zavinovačky | župany

Čtěte na Rodičům

Komentáře