Připravte se na nový školní rok a pořiďte kvalitní "odvšivovací" prostředek

PREDATOR PARAZIT - účinný prostředek při výskytu vší a hnid

Datum publikace: 14.08.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Maminky a tatínkové | Zdraví

Už vám přišel domů email s informací, že se ve školce nebo ve škole vyskytly vši. Nebo dokonce máte své zkušenosti s úmorným odvšivováním mnohdy celé rodiny? Každopádně je dobré se připravit a preventivně mít doma kvalitní "odvšivovací" přípravek.

Úspěšnost odstranění malých parazitů, kteří se usazují ve vlasech, je totiž nejvyšší v prvních stádiích nákazy. Pokud si vaše dítě často sahá do vlasů nebo se škrábe, je dobré vlasy pečlivě prohlédnout.

Prostředek PREDATOR PARAZIT Vám pomůže v boji proti vším a hnidám

Poznat zavšivení je celkem snadné. Svědění kůže hlavy je však významným signálem. Při prohlídce hlavy lze pak pouhým okem nalézt stříbřitě bílá vajíčka (hnidy) přilepená na vlasech blízko u pokožky. Nejčastěji pak na vlasech za ušima a v zátylku. Vši kladou vajíčka na vlasy v těsné blízkosti pokožky, podle polohy hnid na vlasech lze tedy odhadovat i dobu napadení (vlasy rostou rychlostí cca 1 - 1,5 cm za měsíc). Hnidy se z vlasů jen velmi obtížně odstraňují vyčesáváním nebo mechanicky, mezi vlasy je možné vidět i živé lezoucí vši, které se vyskytují na hlavě u kořínků vlasů.

Přípravek PREDATOR PARAZIT + hřeben

Přípravek PREDATOR PARAZIT spolehlivě působí proti vším i hnidám.

Jeho výhodou je vysoká účinnost, příjemná vůně i to, že vlasy nemastí a neslepuje. PREDATOR PARAZIT obsahuje směs přírodních silic, které parazity jednoduše udusí.

Součástí balení je sérum, které se jednoduše vmasíruje do vlasů. Má účinky jako kondicionér a díky tomu vlasy vyhladí a tak umožní snadné vyčesání vší i hnid speciálním odvšivovacím hřebenem. Následně pak umyjete vlasy šamponem, který je stejně jako sérum a odvšivovací hřeben součástí balení.

Sérum i šampon zklidňují pokožku a zabraňují jejímu vysychání i svědění. Snižují lámavost vlasů a zanechávají svěží pocit čistoty. Upozornění: sérum i šampon nechte působit minimálně 15 minut a postup doporučujeme opakovat 3 x během 7 dní. PREDATOR PARAZIT je šetrný k dětské pokožce i vlasům, může se tedy aplikovat u malých dětí už od 3 let.

PREDATOR PARAZIT zakoupíte v lékárnách ve speciálním balení, které obsahuje: sérum 100 ml + šampon 100 ml + odvšivovací hřeben.

Čtenářky měsíčníku Zdraví měly možnost bezplatně otestovat tento výrobek v rámci velkého testovacího seriálu. Jak hodnotily?

Více informací na www.vitar.cz.

PREDATOR PARAZIT - testování čtenáři

Tagy: hnidy | PREDATOR PARAZIT | přípravek PREDATOR PARAZIT | přípravek proti hnidám | přípravek proti vším | šampón proti vším | vši | www.vitar.cz

Čtěte na Rodičům

Komentáře