Konec odolným skvrnám

Barevné jídlo lahodí očím, ne však bílému tričku

Datum publikace: 18.08.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Batole | Hry a volný čas | Bydlení

V domácnosti existuje spousta nekonečných příběhů. Moje známá vždy říká: „…nákup, prádlo, žrádlo…“ a musím s ní naprosto souhlasit. Jedna z časově nejnáročnějších prací je praní.

Roztřídit, vyprat, pověsit, sebrat, vyžehlit, poskládat, uklidit, oblíknout, ušpinit. To je jeden z koloběhů, který prostě nezastavíme. Ovšem ta poslední část je nejjednodušší. Obzvlášť v létě, kdy si děti hrají venku, sedí se v trávě. Sezóna červeného ovoce je v plném proudu a na bílém oblečení se taková jahodová šťáva opravdu vyjímá. 

Pokud ovšem nechceme, aby naše oblečení vypadalo jako Rorschachův test, užijeme si spoustu času s namáčením, předpíráním a opětovným praním, než tu věc raději vyhodíme, protože už jen pohled na ni nám leze krkem. Štěstím ovšem je, že dnešní sortiment už nabízí přípravky, které dokáží opravdu divy. Nedávno jsem si pořídila Vanish gold oxi action. Za prvé proto, že mě baví jejich slogan a za druhé jsem chtěla něco, co bude opravdu fungovat, a tak jsem se rozhodla dát na doporučení kamarádky, které se osvědčil.

přípravky Vanish

Možnost k vyzkoušení jsem měla opravdu neprodleně, protože jsem si v obchodě koupila na cestu jahodového mrože a solidní kus jahod s čokoládou, cože je mimochodem vražedná kombinace, mi spadl na bílou šifonovou halenku. Po příchodu domů jsem ale nějak zapomněla, že jsem to chtěla vyprat hned, a tak jsem si někdy k večeru uvědomila, že jsem vlastně znásobila test, neboť jsem to nechala důkladně zaschnout.

Mohu s klidem říci, že to šlo dolů opravdu okamžitě.

Vanish krásně vypění a skvrna, podle názvu, opravdu doslova zmizí. Takže pokud Vám přijde domů dítko od trávy, manžel se skvrnami od motorového oleje nebo se prostě „pokecáte“ opravdu důkladně, nezoufejte. 

Létu zdar a skvrnám nazdar.

Tagy: bílé prádlo | odolné skvrny | špinavé prádlo | Vanish oxi action

Čtěte na Rodičům

Komentáře