Vyberte naušničky s kamínkem dle znamení zvěrokruhu

Vyberte náušničky podle znamení!

Datum publikace: 03.07.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové | Děti a znamení

Náušničky patří mezi nejčastěji darované šperky k dětským narozeninám. Tak proč při jejich výběru nezohlednit znamení zvěrokruhu a nevybrat podle něho vhodný kámen? Pro které znamení se hodí jaký druh a barva?

Sestavte si vlastní náušničky podle svých představ pomocí online konfigurátoru. Vybírat můžete nejen z velkého množství tvarů, tří barev zlata, ale i 12 různých barev zirkonů dle jednotlivých znamení.

Vyberte si z 12 různých barev zirkonů dle znamení

Rubín pro Kozoroha
Pokud se chystáte obdarovat malou Kozorožku, doporučujeme zvolit rubínově červený kámen, který svou barvou připomíná granát, ideální právě pro Kozorohy a pozor také pro Blížence. Červená je totiž symbolem temperamentu a odvahy.

Červená je symbolem temperamentu a odvahy

Vodnáři a Ryby nosí ametyst
Pro další znamení zvěrokruhu, Vodnáře a Ryby, je vhodná spíše bledě modrá až něžně fialová barva kamene, přesně taková, jakou má ametyst – kámen symbolizující věrnost a velkorysost, typické vlastnosti obou znamení. Pro Ryby se rovněž hodí akvamarín.

Růženín Býkovi
Světle až sytě růžový kámen dobra, růženín, sluší Býkům, nositelům citů, empatie a obdivuhodné schopnosti odpouštět. Mimochodem víte, že růženín pomáhá zahánět smutek a hojit bolest způsobenou láskou?

Býkové jsou nositelé citů, empatie a obdivuhodné schopnosti odpouštět

Kámen pro Blížence
Kromě červeného kamene se pro Blížence hodí také lahvově zelený kámen, nejlépe Vltavín. Ve spojení se žlutým nebo růžovým zlatem vznikne nevšední šperk.

A co Rak?
Toto vodní znamení plné emocí si ze znamení dobře rozumí s Rybami. Pokud jde o kameny, vřele doporučujeme oranžovou barvu. Třeba takovou, jakou má opál.

Lev a jantar
Mléčně bílý, nažloutlý až namodralý, takový může být jantar, zkamenělá pryskyřice z období třetihor, představující nejlepší volbu pro silného a bojového Lva. Pokud svému Lvíčeti darujete náušničky z bílého zlata, a zasadíte do nich libovolnou z barev jantaru, třeba bílou, vznikne velmi krásný šperk.

Jantar je nejlepší volbou pro silného a bojovného Lva

Amazonit pro Pannu
Přestože panna evokuje bílou, jakožto barvu čistoty, do náušniček je pro ni vhodná úplně jiná barva kamínku: zelená až modrozelená. Taková, jakou má amazonit.

Váhy: smaragd nebo malachit?
Ke spravedlivým, svobodomyslným a praktickým Váhám se nejvíce hodí zelená. Dopřejte proto jejich nositelce buď smaragd, nebo malachit. Anebo alespoň zelenou barvu kamínku.

Pro odvážného Štíra
Vhodným kamenem pro znamení nevyzpytatelného a emociálně založeného Štíra je zlatavožluté a hnědožluté Tygří oko. Pokud neseženete šperk s pravým Tygřím okem, nechte do náušniček zasadit alespoň žlutou barvu zirkonu.

Tyrkys pro Střelce
Jestliže se Vaše dcerka narodila na sklonku roku, ve znamení Střelce, vyberte jí náušničky s tyrkysovým kamenem. Budou jí slušet a hlavně jí dodají potřebnou sebedůvěru a odvahu.

Tyrkys dodá Střelci potřebnou sebedůvěru a odvahu

Náušničky s barvami kamínků pro všechna znamení najdete na www.cutie.cz.

Tagy: dětské náušničky s barvami kamínku pro všechna znamení | online konfigurátor náušniček

Čtěte na Rodičům

Komentáře