Dětské oblečení Minutus

Děti jako v BIO bavlnce!

Datum publikace: 08.06.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Oblečení pro děti

Co je pro děti lepší, než být jako v bavlnce? Přeci být v BIO bavlnce! Oblékněte je 100% přírodně! A aby v oblečení nezůstala ani stopa chemie, perte oblečky v eko prostředcích.

Prádlo pro dětskou pokožku
Při výběru oblečení pro naše nejmenší bychom měli vycházet především z toho, že dětská pokožka je zvláště citlivá, chemikálie obsažené v textiliích ji nepříznivě ovlivňují – mohou být zdrojem nejen nepříjemných pocitů, ale i nežádoucích kožních reakcí, ekzémů a alergií. Řada dětského prádla Io Bio od Popolini z 100% biobavlny nebo směsi vlny a hedvábí je k dětské pokožce neobyčejně šetrná a svým složením bez obsahu formaldehydu a další chemie vhodná i pro alergiky. Sortiment je velmi široký, najdeme v něm spodní prádlo, bodýčka, dupačky, overaly, kalhoty, šortky, trička . . .

Růžové šatičky Piccalilly

Jemné pleteniny ze Španělska
Pokud chcete své děti módně, a zároveň zdravě obléknout, můžete rovněž vybírat z kolekce španělské firmy Minutus vyrobené z 100% pletené vlny. Kromě krásně barevných svetříků a kalhot v kolekci najdete také pletené deky. Nyní s příchodem nejteplejšího ročního období rovněž oceníte možnost vybírat z letního oblečení, jako jsou krásné dívčí šatičky, tílka, dětské letní overaly či kraťásky.

Dětské oblečení Piccalilly

Bio bavlna nemusí být nudná!
Ručně sbíranou biobavlnu používá i výrobce dětského oblečení Piccalilly, jehož krásně měkké a hebké oblečky vyvedené ve výhradně ekologických a šetrných barvách a nápaditém designu získaly ocenění Junior Design Awards. A protože Piccalilly platí svým dodavatelům bavlny férovou cenu, pyšní se používaná bavlna rovněž označením Fairtrade Certified Cotton. Vyberte si z pestré palety oblečení, které je šetrné jak k pokožce našich dětí, tak i k celé planetě i Vy.

Produkty pracího a čistícího programu Ulrich

Šetrné oblékání, šetrné praní
Pokud nechcete, aby vlastnosti bio oblečení byly znehodnoceny chemickými pracími prostředky, je třeba sáhnout po jiné alternativě. Produkty pracího a čisticího programu Ulrich jsou stejně jako bio oblečení šetrné ke všemu živému, od dětiček, přes zvířata, až po rostliny naší planety. Jeho výhodou je stavebnicový systém, jehož prvky se vzájemně doplňují, umožňující úsporné dávkování při vysoké účinnosti. Netestování na zvířatech je zde samozřejmostí. Žádné fosfáty, chlór, čpavek, ani optické zesvětlovače či umělá parfemace, ale čistě přírodní složení.

Pamatujme na zdraví našich dětí již od narození, stejně jako na to, že jim a jejich potomkům chceme zachovat zdravé životní prostředí. Ekologicky šetrné oblékání a praní je toho důležitým pilířem.

Tagy: dětské oblečení Piccalilly | dětské prádlo Io Bio od Popolini | kolekce španělské firmy Minutus | šetrné oblékání | šetrné praní

Čtěte na Rodičům

Komentáře