Zařizujeme dětský pokoj, aneb už máme školáka!

Datum publikace: 22.04.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Dětský pokojíček

Někdo se na ten okamžik těší, jiný by ho rád co nejvíce oddálil. Ale čas je neúprosný a tak se nám miminko mění před očima v batole a pak, dřív než se nadějeme, máme doma malého předškoláka nebo dokonce již školáka. A v tento okamžik přichází čas na změnu. Je potřeba nově zařídit dětský pokoj.

Jak se dítě vyvíjí, mění se i jeho potřeby a tomu je vhodné přizpůsobit také vybavení jeho pokojíčku. A i když budeme myslet na účelnost a maximální využití prostoru, nikdy nesmíme zapomenout, kdo je v dětském pokoji pánem. Dítě! A to miluje pestrost, pohodlí a má svůj vlastní pohled na svět. Na portálu galera.cz se můžete inspirovat a vybírat z dětských pokojů v moderním provedení, z pokojíčků pro holky a pro kluky. Prohlédněte si pokojové sestavy pro děti z masivního dřeva nebo sestavy z lamina. Vy i vaše ratolest budete překvapeni, kolik je možností a různých kombinací! A až se ze školáka stane student, stačí vzhled pokoje jen obměnit a osvědčené kousky nábytku ponechat.

Dětský pokoj Insert

Nestárnoucí klasika z přírodního masivu

Pokojové sestavy pro děti z masivního dřeva jsou stále velmi oblíbené, přírodní dřevo je originální a samo o sobě navozuje útulnou a příjemnou atmosféru. Nejčastěji využívaná borovice je vhodná pro chlapce i pro děvčátka, lze ji nechat v přírodním odstínu nebo bez příplatku nechat namořit. Základ pokoje je dán potřebami jeho majitele – kvalitní postel pro spánek (jednolůžková, nebo patrová příp. s přistýlkou a úložným prostorem), šatní skříň, policová komoda a stůl nebo praktický výsuvný pult. Díky jednotlivým nabízeným pokojovým sestavám na galera.cz vybavíte dětský pokoj vším potřebným. Nábytek lze kombinovat a dokupovat další kousky ze zvolené kolekce.

Dětská pokojová sestava Herry

Moderní, decentní, ale i stylový a odolný – to je nábytek z lamina

Pokud se rozhodnete pro dětský pokoj z kvalitních LTD desek, určitě neprohloupíte. Zařídíte dětský pokoj praktickými výrobky s vysokou odolností a životností, stálobarevností a snadnou údržbou. Dětské pokojové sestavy z lamina můžete zvolit v přírodních dekorech, nebo v kombinaci decentních odstínů stejně tak jako ve výrazných barvách, přesně podle toho, co se vašemu potomkovi líbí. I tyto dětské pokoje z lamina opět nabízejí spoustu variant, úložných prostorů, praktických prvků a doplňků.

Dětský pokoj Nathan

Přesvědčte se sami na www.galera.cz!

Tagy: dětský nábytek | dětský pokoj | pokojové sestavy | vybavení pokoje

Čtěte na Rodičům

Komentáře