S dětmi na hory, bez nich na wellness

Datum publikace: 13.12.2016

Kategorie: Partnerské vztahy | Rodiče a děti | Tip na výlet

Vyrazit s dětmi na jarní prázdniny užít si zimních radovánek je prima, ale nechat potomky na pár dní někomu jinému a jet si vyčistit hlavu a odpočinout tělo je také moc fajn.

Ti, kdo mají pro děti bezproblémové hlídání a mohou si pravidelně dopřávat pár hodin či dokonce dní bez nich, mají ohromnou výhodu. Když žena občas opustí tu krásnou, ale přece jenom velmi náročnou rutinu péče o děti  a domácnost, pomůže to jí i jejímu vztahu s partnerem. A více si pak užívá i chvíle s dětmi, protože jsou jí vzácnější.

Z procházky rovnou na masáž

Pro každého relaxace znamená něco jiného, ale pro ženu na rodičovské dovolené je to především to, že nemusí řešit každou chvilku dětské prosby a požadavky, nemusí vařit a uklízet a může se věnovat sama sobě. A přesně to vám lázeňský wellness pobyt nabízí – masáže, koupele, vířivka, dobré jídlo, spánek. A jestliže zavítáte například do moravských Lázní Lednice, všechny tyto příjemné prožitky můžete ještě spojit s výlety po Lednicko-valtickém areálu, který má v zimním období zase úplně jiné kouzlo než v plné sezóně. Všechna turisticky atraktivní místa jsou bez davů a lze si je tak v klidu a pohodě prohlédnout. Když jsou ještě navíc pokryté bílým sněhem, budete si zde připadat jako v romantické pohádce.

V samém srdci Lednicko-valtického areálu se nachází oblíbený lázeňský dům Perla. Toto moderní rehabilitační zařízení je nejmladšími léčebnými lázněmi v České republice. Lázně Lednice poskytují široké spektrum léčebných a wellness procedur, které můžete využít buď jako hoteloví hosté, nebo jako návštěvníci či obyvatelé okolí. Po procházce v mrazivém vzduchu si užijte některou z nabízených masáží, přísadovou koupel nebo oblíbený tělový zábal z mořských řas či regenerační antistresový zábal. Veškerý komfort lázeňských služeb zde najdete pod jednou střechou.

Moravské moře

Léčivé účinky lednických lázní jsou založeny na přírodní jodobromové minerální vodě, tzv. solance. Ta svým složením připomíná silně mineralizovanou mořskou vodu. Jodobromové koupele lednických lázní pomáhají při léčbě pohybového ústrojí a při cévních, neurologických a gynekologických onemocněních. Koupele působí nejen hojivě a protizánětlivě, ale také preventivně a regeneračně. Ponořte se do lázně a nechte působit léčivou sílu jodobromové vody, po které si budete připadat mladší a krásnější. Pokud si zde zakoupíte pět koupelí, šestou dostanete zdarma.

Hotel Perla v novém

Jestliže jste už někdy lázeňský dům Perla navštívili, mile vás zde překvapí několik novinek. Komfortní dvoulůžkové pokoje ve druhém podlaží ubytovacího traktu budou od nového roku označeny superior a stanou se ještě příjemnějšími díky klimatizaci, županům, skleničkám na víno a dalším drobnostem pro větší pohodlí. Rekonstrukcí projdou také pánské a dámské šatny u rehabilitačního bazénu. Před pár dny byly slavnostně otevřeny nové masážní prostory. Ani v letošním roce nebudou chybět nové procedury a těmi budou pro rok 2017 nové přísadové koupele. V hotelové restauraci budete mít nyní na výběr ze tří jídel v době oběda i večeře, přičemž třetí jídlo bude vždy bezmasé.

I když máte malé děti, nezapomínejte pečovat o váš vztah. Pro zachování blízkosti s partnerem je důležité dopřávat si nějaký čas jen ve dvou. Dárek v podobě vánočního poukazu může být skvělým prvním krokem. Jejich variabilní výše vám umožní zakoupit poukaz podle svých finančních možností – pouze na určité procedury, nebo rovnou na celý pobyt. V nabídce najdete speciální programy pro ženy, muže, sportovce či seniory. Pokud chcete darovat léčebný pobyt třeba svým rodičům, kteří mohou odjet kdykoliv, využijte výhodných lednových slev. Nadělte letos sobě i svým blízkým pohodu a odpočinek, uvidíte, že si radost užijete hned několikrát – u stromečku, na samotném pobytu a pak ještě při vzpomínkách.

Čtěte na Rodičům

Komentáře