Uklízejte moderně a bez chemie

Datum publikace: 31.08.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Úklid rozhodně nepatří k našim nejoblíbenějším činnostem, bohužel se mu ale nevyhneme a to obzvlášť pokud máme děti. Počmárané zdi a nežádoucí skvrny už vám nemusí dělat vrásky.

Myslete ekologicky

V dnešní době se lidé snaží navracet k přírodě jak v kosmetice, oblékání, tak i při výběru přípravků do domácnosti. Pravdou je, že se mnohdy bez chemikálií neobejdeme a životní prostředí jde stranou. Nyní ale přichází moderní forma uklízení. Melaminová úklidová Nano houba potěší nejen maminky malých malířů a kuchařek. K jejímu použití nepotřebujete nic jiného, než čistou vodu. Houba totiž pracuje na základě malých a velkých póru, kdy malé póry nečistotu naruší a velké ji odstraní.

Nano houbička

Co vše odstraní?

Co může taková houba odstranit, když nepoužijeme žádný čistící přípravek? Odpověď je: Opravdu odolnou špínu! Je to neuvěřitelné, ale tahle nevinně vypadající bílá houbička dokáže odstranit fixy nebo propisky z bílé zdi, vodní usazeninu ze skla, kovu nebo parket a skvěle čistí nerezové povrchy. Dá se použít za mokra i za sucha, a to pokaždé na jiný druh povrchu nebo špíny.

Špatný způsob ždímáníSprávný způsob ždímání

Na co si dát pozor?

Nano houbička je prudce abrazivní, a proto zmatňuje lesklý povrch. Dejte si proto pozor při čištění lesklých povrchů a lakovaných ploch s nerovnoměrnou vrstvou laku. Pro jistotu houbičku vyzkoušejte na malém a méně viditelném místě. Pozor si dejte také na levné napodobeniny, které vás mohou zklamat. Kvalitní produkt by měl mít 3 cm, pokud je houbička silná pouze 1,5 cm velmi brzy se zničí.

Snadná manipulace a okamžitý efekt si vás získají už při prvním použití. Houbičku stačí pouze navlhčit a plochu jakoby vygumovat. Tak zapomeňte na kartáče a tekuté písky, Nano houbička vám usnadní život.

Tagy: Melaminová nano houba | moderní úklid | nano houba | nano houbička

Čtěte na Rodičům

Komentáře