Dopřejte svému miminku zdravý zadeček

Datum publikace: 15.08.2016

Kategorie: Péče o miminko | Oblečení pro děti | Zdraví

Kvalita prověřená maminkami je zaručena.

Milé maminky, máte představu, že látkové pleny jsou nemoderní a pracnou záležitostí? Nenechte se mýlit. Moderní látkové pleny není třeba složitě skládat, vyvařovat či dokonce žehlit.

Látkové pleny jsou pojem, který se v dnešní době vrací na výsluní a je to tak dobře: pro naše děti, přírodu i peněženky.

Jako nastávající maminka chtěla Petra Sýkorová pro své miminko jen to nejlepší. Jednou z těchto věcí bylo i zdravé přebalování. Po vyzkoušení mnoha typů látkových plen se rozhodla pro založení vlastní značky, která poskytuje maminkám jednoduchost jednorázových plen a zároveň zdravý zadeček a ušetřené peníze, které poskytují pleny látkové. Výrobky testují samotné maminky a podle jejich připomínek jsou uváděny do finální podoby a následně do prodeje. Kvalita prověřená maminkami je tedy zaručena.

Značka GaGa's pleny® myslí na každou ženu, která na styl a krásu nechce rezignovat ani v období mateřství… důkazem jsou například malé nepromokavé pytlíky použitelné nejen na kojící vložky, ale také třeba místo kosmetických taštiček...pojďme si ale sortiment značky GaGa's pleny představit postupně.

Startovací sady

Startovací sada

Jsou vhodné pro maminky, které přemýšlejí o látkových plenách a chtějí si je vyzkoušet nebo porovnat s jinými systémy plen. Tyto sady jsou sestaveny pro použití na jeden den a nepředstavují velkou počáteční investici, cena je od 830 Kč.

Plena AIO new

Látkové pleny

Díky nepromokavé kapse se Stay dry vrstvou je zajištěn miminku pocit sucha. Plena roste s dítětem od jeho narození až do 16 kg, její velikost se nastavuje pomocí chytrého systému patentek a gumiček. Použití této pleny je srovnatelné s jednorázovou. Má unikátní nastavitelné gumičky kolem nožiček, které zabraňují protékání, minimalizují riziko otlaků a umožňují měnit velikost podle aktuálních proporcí dítěte. Výhodou je, že k pleně není potřeba nic dalšího dokupovat, zapínání je na patentky nebo suchý zip, cena se pohybuje od 356 Kč.

Přebalovací podložky

Přebalovací podložky

Jsou skvělé už proto, že nepromokavá spodní vrstva zajišťuje sucho i v mokré trávě. Mají příjemný povrch a atraktivní design, který pobaví i Vaše děti. Jsou vhodné na přebalování doma i na cesty (u lékaře, v parku, na výletech). Další výhodou je, že zajistí nepromokavost v postýlce nebo kočárku, jsou velmi skladné, s rozměrem 75x75 cm je jedna z největších podložek na trhu, a její cena je 283 Kč.

Nepromokavý pytel na pleny

Nepromokavý pytel

Tento pytel je opatřen dvěma kapsami – v oddělených částech možno přenášet mokré i suché pleny najednou, uzavírání na zip. Skvělý je také na přenášení mokrých ručníků a plavek, což určitě jako maminka oceníte a v neposlední řadě je opatřen poutkem na zavěšení. Jeho velikost je 30x40 cm (pojme 6-8 plen), cena je 234 Kč.

Kojící vložky do podprsenky

Jsou opatřeny vnitřní vrstvou z přírodního bambusového froté, která odvádí vlhkost od pokožky a vnější nepromokavá vrstva z prodyšného PUL zabraňuje protečení. Jejich průměr je 10 či 12cm, cena za pár 82 Kč.

Dámské menstruační vložky

Prodávají se ve třech praktických velikostech. Jsou vhodné při krvácení po porodu i gynekologických potížích. Tyto bambusové vložky navrhovaly samotné maminky, jejich cena je od 101 Kč.

Stále ještě váháte? Máme pro Vás hlavní výhody látkové výbavy: 

  • ekonomické: po započtení všech nákladů ušetříte až 15 000 Kč
  • zdravotní: látkové pleny přispívají ke správnému vývoji kyčlí, neobsahují chemikálie ani jiné nežádoucí látky a jsou prodyšné
  • ekologické: jednorázové pleny vytvoří až 1 tunu odpadu na jedno dítě, který se rozkládá několik set let
  • časové: snadná údržba šetří čas, odpadá vyhledávání jednorázových plen v akci a dojíždění za jejich nákupem
  • jednoduchost použití jako u jednorázových plen

Tagy: GaGa's pleny | kojící vložky | látkové pleny | přebalovací podložky

Čtěte na Rodičům

Komentáře