Dveře do dětského království

Vchod do malého království

Datum publikace: 03.09.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Jak být dobrým rodičem | Vývoj školáka | Dětský pokojíček

Zařizujete dětský pokojíček? Stále hledáte ty správné doplňky, nábytek a textilie. Co je ale velmi důležitou součástí každého pokoje? No přeci to první, co vaše dítko uvidí… Dveře do svého malého království.

To první, čím se chlubí

Někdy máme pocit, že už jsme domysleli naprosto všechno do posledního detailu. A co když jsme na něco zapomněli? Napadlo vás někdy, jak důležité jsou dveře od dětského pokoje? Vždyť konec konců je to ta první věc, kterou vidí nejen vaše ratolest, když vchází do svého útočiště, ale je to také to, co ukazuje jako první svým kamarádům či rodinným návštěvám. Při uvedení: „Ukážu ti svůj pokoj, tady je…“ totiž ukáže na dveře.

Proto bychom měli myslet na to, aby dveře do jeho pokojíčku byly jeho vizitkou. Měli by splňovat bezpečnostní standardy, ale také styl, ve kterém dětský pokoj zařizujeme. Dveře jsou totiž úvodem do každé místnosti a měly by nás tam nejen zavést, ale také nás připravit na to, co tam uvidíme.

Praktické "zašupovačky"

Design i praktičnost

Pokud chcete pořizovat dítěti do pokoje dveře skleněné, třebaže kvůli designu, použijte rozhodně sklo kalené, které se za prvé nerozbije tak snadno a za druhé, když už se rozbije, rozpadne se na velice malé kousky, které nemohou ublížit tolik, jako sklo klasické.

Pro dítě jsou také velmi praktickým řešením dveře posuvné nebo lamelové. Předejdete tak úrazům a také pověstnému „třískání dveřmi“, které si vaše ratolesti jistě osvojí především v době adolescence. Je totiž potřeba promyslet si vše dopředu a uvědomit si, že každý detail může být velice podstatným nejen nyní, ale i v budoucnu.

To nejlepší, pro ty nejmenší

Mysleme dopředu

Pokud budete volit povrchovou úpravu, doporučujeme KARTON, který je možné dodatečně upravovat barevným nátěrem nebo nástřikem, takže až vaše dítko bude růst a jeho nároky na dětský pokoj budou růst s ním, ušetříte si práci, čas i peníze.

A kam pro ně vyrazit?

Kde jinde shánět dveře, než od toho nejlepšího prodejce dveří SAPELI v české republice? Dodo for life vám usnadní výběr nejen v množství sortimentu, ale také v tom, že nabízí i ostatní příslušenství, které je potřeba. Najdete zde i kování, zárubně, hrany lišty a další. Ještě více nám pak pořizování dveří ulehčí hned několik značkových prodejen Sapeli, které najdeme v Mladé Boleslavi, Plzni, Ostravě, Mělníku a na sedmi místech v Praze.

Podívejte se na video, jak snadno lze pořídit kvalitní české dveře SAPELI u DODO for life.

Tagy: dětské dveře | Dodo for life | dveře Sapeli | interiérové dveře

Čtěte na Rodičům

Komentáře