Bazénky, které Vám zpříjemní léto

Dětské bazénky zpříjemní léto našim nejmenším

Datum publikace: 01.07.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Hračky pro děti | Jak zabavit děti doma

Nejen na zahradě, ale také na terase či balkóně. Dětské nafukovací bazénky mají tu výhodu, že se vejdou úplně všude. A i na malém prostoru dokážou udělat mnoho radosti. Že ještě bazének nemáte? Z našich tipů si určitě vyberete!

Hrací nebo hradní centrum?

Bazének v designu hradu mořských panen nabízí spoustu zábavy pro děti, které ještě neumí plavat, a přesto si chtějí užít vodní radovánky! O zábavu se postará především vodní mušle a vodní fontánka! Díky velkorysým rozměrům se tu v případě nouze může příjemně ochladit i maminka! 

Bazének hrací centrum Mermaid kingdom

Želvička pro miminko

Máte malé miminko, které teprve začíná sedět, nebo si stoupat? Dětský bazén Vodní želva je pro ně jako stvořený! Díky rafinované sluneční stříšce nepotřebuje miminko ani klobouček. Takže pokud si strhává pokrývku hlavy, víte, jak na ně!

Dětský bazén Želva Shade

Žralok se stříškou

Je libo více stínu? Ve zvláště parných dnech přijde opravdu vhod! Také designový bazének v podobě žraloka se může pochlubit praktickou stříškou. Tuto variantu doporučujeme především odvážným miminkům a batolatům, žralok je přeci nebezpečné zvíře!

Bazén Žralok se stříškou

Letní jízda na koníkovi

Stínem je vybavený také bazének koník. Stejně jako předchozí bazénová zvířátka, tedy želva i žralok, je také Mořský koník vybavený možností stínění – sluneční stříškou z odolného vinylu. Součástí výrobku jsou i záplaty na opravu – pro případ příliš divoké jízdy.

Mořský koník se stínem

Fantastický mega hrad

Chcete svým dětem dopřát opravdu parádní zábavu? Bazénkovou party, kterou si užijí i jejich kamarádi? Pak jim pořiďte pořádný bazének! Hrací centrum Fantasy Castle se skluzavkou a stříkacím drakem Vaše děti zabaví na celé odpoledne. A také je patřičně unaví, takže si pak můžete v klidu vychutnat svůj letní long drink.

Hrací centrum Fantasy castle

Bazénkový set, který myslí na vše

Pokud dáváte přednost bazénkové klasice, bazének tříkruhový Fishbowl ani Vás, ani Vaše děti, rozhodně nezklame. Krásným motivem rybiček se pyšní nejen samotný bazének, ale také míč a kruh, které jsou součástí letního setu.

Bazének Fishbowl sada

Více inspirace pro dětské vodní radovánky načerpáte na stránkách www.pinkorblue.cz. Přejeme Vám i Vašim dětem krásné léto! A pokud se chystáte k moři, nezapomeňte s sebou přibalit také nafukovací bazének! Náš tip: Pokud ale nejsou dechová cvičení Vaše hobby, doporučujeme pořídit také ježka!

Tagy: dětský bazén | letní zábava | malé bazénky | nafukovací bazének

Čtěte na Rodičům

Komentáře