Buďme krásné maminky

Krásná i s kočárkem

Datum publikace: 11.12.2014

Kategorie: Maminky a tatínkové | Krásná maminka

Milé maminky, chtěla bych Vám napsat pár tipů pro lehký a rychlý makeup. I s kočárkem můžeme být každý den krásné a upravené. Já jako maminka dvouměsíční holčičky vycházím ven s kočárkem několikrát denně. Nějak si nedovedu představit, že bych vyšla neupravená. Chápu, že většina maminek oponuje tím, že teď mají miminko, které spolkne jejich veškerý čas a proto mají nárok se prezentovat jako rozcuchané, nenalíčené a v roztrhaných teplácích.

Pro některé maminky je miminko omluvenkou

Já si myslím, že není nic krásnějšího než usměvavá a upravená maminka s kočárkem. Jak to vše každý den zvládnout? Určitě si každá najdeme 5 minut na rychlý makup. Každé ráno se snažím opravdu pár minut ukrojit ze své role nevyspalé maminky, abych se za moment mohla proměnit v ženu svěžího vzhledu. Mým základem je očištění pleti, nanesení lehkého denního krému a tím tak připravím pleť k rychlému makeupu. Použijte svůj oblíbený makeup, BB cream, pudr. Pro rozjasnění a probuzení unaveného obličeje je důležité použití korektoru. Nejčastěji ho nanášíme pod oči, abychom zaretušovaly známky nevyspání. Pokud trpíte pupínky a akné, lehce zamaskujte nedostatky. Dalším důležitým prvkem je dodat pleti v obličeji zdravou barvičku. Já nyní v podzimních dnech používám tvářenku v teplých odstínech jakými jsou oranžové, hnědé, bronzové.

Důležitým prvkem je dodat pleti v obličeji zdravou barvičku

Poté stačí nanést oblíbenou řasenku a pokud pusinkujete své miminko, tak jako já, na rty namísto rtěnky a lesku použijte BIO přírodní balzám. Uvidíte, že vám to nezabere ani 5 minut a budete se určitě cítit lépe.

Maminky a co Vy? Jak jste na tom s líčením? Co by Vás zajímalo? Dejte mi tipy na témata :-) co pro Vás mohu připravit...

Tagy: Krásná maminka | rychlé líčení pro maminky

Článek je vydán v rámci seriálu: Buďme krásné maminky

Čtěte na Rodičům

Komentáře