Aby se vám doma lépe žilo

Datum publikace: 22.11.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Zdraví a bezpečnost miminka

Klidný spánek, čistý  vzduch, krásný designový doplněk do pokojíčku: tyto tři věci v sobě kombinuje Lilou, ultrazvukový difuzér esenciálních olejů do dětských pokojíčků. Dokáže pročistit vzduch a navodit nerušený spánek.

Obchod Kouzlo esence má slogan „Lovíme kvalitu v moři přírodní péče“. Obchod se specializuje na kosmetické a aromaterapeutické produkty, které jsou šetrné, jednoduché a zároveň efektivní. Vyznává minimalismus, návrat k jednoduchosti – podstatě – esenci. Všechny produkty důkladně testuje a vybírá v souladu s definovanými hodnotami „smysluplné péče“.

Malý užitečný skřítek

Difuzér Lilou vypadá jako malý dřevěný skřítek. Skvěle se tak hodí do každého pokojíčku. Lilou ale dokáže víc než prostor jen zkrášlit. Při použití s BIO esenciálními oleji umí vyčistit vzduch, přinést klidný spánek nebo třeba také posílit imunitu. Při použití ultrazvukového difuzéru není potřeba esence zahřívat, což zajišťuje naprosté bezpečí  při použití (proto je difuzér zvlášť vhodný do dětského pokojíčku), ale také se díky tomu v esenciálních olejích uchovají všechny jejich prospěšné vlastnosti. Olej se do difuzéru přidává smíchaný s vodou a pomocí jemných vybrací vzniká jemná voňavá pára, která zvlhčuje vzduch, což je potřeba  zejména v topné sezóně.

Pro klidný spánek

Když má děťátko potíže se spánkem, nemůže usnout nebo se v noci často budí, je dost těžké odhalit příčinu. Pomoci ale určitě může BIO esenciální olej PranaBB – Klidný spánek. Obsahuje směs esencí z pomeranče, nezralých citrusovníků, levandule, mandarinky, bergamotu a heřmánku. Jemná uklidňující vůně pomáhá k lepšímu spánku miminkům (doporučuje se používat od tří měsíců), ale i starším dětem.

Pro lepší dýchání

Smog, suchý vzduch, ucpaný nos od rýmy, noční záchvaty kašle, typické příznaky podzimu. Domácí klima jde zlepšit pomocí BIO esenciálního oleje PranaBB – Čistý vzduch. Obsahuje skořicovník kafrový, pomeranč sladký, jedli, Niaouli (rostlina podobná Tea Tree)  a citronelu.  Tato kombinace osvěžuje a čistí vzduch a zlepšuje tak dýchání nejen miminek.

Prevence rýmy, kašle a chřipky

Mnoho maminek už tradičně na podzim sahá po esenciálním oleji ImmunoPlus. Směs borovice přímořské, pomeranče sladkého, eukalyptu, Mandravasarotry, skořicovníku kafrového a máty příjemně voní a zároveň posiluje imunitu.

Navodit doma čistší a příjemnější ovzduší není tak složité, i když venkovní klima nám k tomu zrovna nepomáhá. Malý, ale užitečný skřítek Lilou to však dokáže. Kdo by raději volil difuzér do obývacího pokoje nebo ložnice, má Kouzlo esence na výběr z dalších dvou zdařilých designů: difuzér ONA [ by EKOBO ] v několika barevných variantách, nebo úplně minimalistický SIMPLIA V2.

Čtěte na Rodičům

Komentáře