Kojící polštář

Pelíšky a polštáře pro všechny, bez rozdílu věku!

Datum publikace: 22.10.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Péče o miminko | Zdraví a bezpečnost miminka

Někdy je jedno, kolik je vám let, prostě jen náhle potřebujete mít pocit bezpečí a nějaké jistoty. V tom případě nastupuje na scénu pelíšek pro miminka, nebo tulící polštář pro větší děti a dospělé. Rozmrzelá miminka se v pelíšku uvelebí a uklidní, větší hyperaktivní děti se zklidní a dospěláci? Ti se s novinkou, tulícím polštářem (třeba velikosti XXL), mohou společně stočit, spát na boku, použít ho jako polohovací polštář, nebo ho jen lehce objímat a odpočívat.

Kojící polštáře možná trochu svádějí svým názvem, ale jsou skutečně vhodné nejen pro kojení. Ovšem velikost MAXI lze bez obav uplatnit i pro kojení dvojčat! Využít polštáře můžete také jako relaxační pomůcku nikoli jen v těhotenství, pomohou při únavě zad a kyčlí, udrží miminko, ale i vás v požadované poloze (např. při nezbytném dlouhodobém ležení). Samozřejmou vlastností polštářů je antialergenní výplň, a také různá barevná a materiálová provedení snímatelných potahů.

Kojící polštář

Pelíšek pro miminko neboli vak je na tom podobně. Je ideální pro nedonošené děti, navozuje pocit bezpečí, tepla a matčina těla. Široký upínací popruh zajistí bezpečnost miminek. A nikde není psáno, že pelíšek jako relaxační polštář nemohou použít rodiče, a že tulící polštář nemůže posloužit i jen jako zdroj klidu a příjemné pohody. Prostě využití je široké.

Pelíšek pro miminko

Za těhotenskými a kojícími polštáři Matýsek, za tulícími polštáři a za pelíšky pro miminka stojí česká firma www.polstarnakojeni.cz, která ručí za svou kvalitu. Profesionální jednání potvrzují i mnohé kladné recenze od spokojených zákaznic, kterých stále přibývá. Čekáte, nebo už máte miminko? Hledáte dárek pro svou těhotnou kamarádku, věčně rozmrzelého kamaráda či babičku s bolavými zády? Polštáře a pelíšky české výroby jsou ideálním dárkem nejen pro ženy, ale ocenit je umí i muži!

Tulící polštář

Tagy: kojící polštářky | pelíšky pro miminko | těhotenské polštářky | tulící polštářky

Čtěte na Rodičům

Komentáře