Poznejte léčivou sílu přírody

Přírodní hojení pro celou rodinu

Datum publikace: 11.01.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Zdraví a bezpečnost miminka | První pomoc | Zdraví

Zdroj foto: pixabay.com

Také máte plnou lékárničku prostředků na dezinfekci, výplach, hojení a bolest? Teď je můžete všechny zahodit. Švýcarské produkty ActiMaris totiž splňují všechny tyto vlastnosti v jednom. Proč jsou tak účinné a jaktože mají tak široké využití? 

Na co ActiMaris funguje?

Ve zkratce by se dalo říci, že ActiMaris pomáhá téměr na všechno. Léčí totiž afty, záněty dásní, záněty dutiny ústní, soor, kvasinkové infekce v dutině ústní, moučnivku u dětí a dokonce i zápach z úst! Hojí pooperační rány nejen v dutině ústní a hojí i dezinfikuje po extrakci zubu. Dále léčí akné, vředy, opary a různá akutní či chronická poranění a další.

Možnosti využití

Jedním z důvodů, proč vám ActiMaris ušetří místo v lékárničce je fakt, že ho můžete využít nejen na kůži, ale také na sliznice. Není tedy problém aplikovat ho do dutiny ústní, nosní nebo na genitálie. ActiMaris je totiž čistě přírodního složení a tím pádem není agresivní, neštípe, nepálí, ale naopak zklidňuje a ulevuje od bolesti či svědění.

Lze použít i na výplach úst, ničí bakterie a odstraňuje tak zápach. Narozdíl od genciánky nebarví. Působí během několika sekund díky singletovému kyslíku a je vhodný i pro děti.

ActiMaris Sensitiv a ActiMaris Gel

Produkty

Pro velmi jemné čištění a výplach je určený ActiMaris Sensitiv roztok. Je vhodný i pro citlivou a podrážděnou pokožku. Působí například na akutní rány, zánětové stavy na kůži i sliznici, plísně, popáleniny 1. a 2. stupně, pooperační rány a další. Je určený k výplachu a obkladům, či mechanickému čištění kůže. Obsahuje vysoce-energetický aktivní kyslík, mořskou sůl s 80 minerály a ionizovanou zásaditou vodu. Žádné konzervanty ani stabilizátory či jiné chemické přísady.

Pokud potřebujete pořádného siláka, je pro vás ideální ActiMaris Forte roztok na čištění a hojení ran. Působí v podstatě stejně jako Sensitiv roztok, ale navíc pomáhá při infekcích ran na kůži či sliznici, při hojení těžších forem akné, plísní, bércových vředů apod. Také dekontaminuje tělo při pozitivním nálezu velmi rezistentních bakterií, jako je např. zlatý stafylokok.

ActiMaris Forte

ActiMaris gel na hojení ran dále urychluje hojící proces, a proto se doporučuje používat ho v kombinaci s jedním z roztoků pro rychlejší a efektivnější účinek. Ulevuje od bolesti a rychle snižuje zánět. Je vhodný na všechna akutní drobná poranění, ale i na špatně se hojící rány a záněty na kůži i na sliznici. Neměl by chybět v žádné lékárničce.

Více informací se dozvíte na www.actimaris.cz.

Tagy: ActiMaris Forte | ActiMaris gel | ActiMaris roztok | ActiMaris Sensitiv | rychlé hojení

Čtěte na Rodičům

Komentáře