Zábavné dětské koloběžky švýcarské značky MICRO

Datum publikace: 03.12.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas

Není pochyb o tom, že pro své děti chceme jen to nejlepší. Chceme, aby se bavily, rozvíjely a měly dostatek pohybu. A právě k těmto účelům je skvělá koloběžka. Nejen, že si s ní děti užijí spoustu zábavy, ale také získají potřebnou rovnováhu a zdokonalí koordinaci pohybu. A jakou koloběžku pořídit?

V dnešní době není snadné zvednout děti od televize, počítače nebo tabletu. Svět plný techniky ale není pro rozvoj dětí tím nejlepším. Často pak hledáme způsoby, jak je dostat ven a přimět je trávit čas s kamarády nebo se zabavit samostatně. Jednou ze skvělých „hraček“ pro tyto případy je koloběžka. Právě koloběžky MICRO byly oceněny mnoha světové uznávanými cenami, mimo jiné i například zlatou a platinovou cenou za nejlepší hračku roku 2009. Výrobky Micro jsou navrhovány a vyvíjeny za pomoci uznávaných designerů a konstruktérů ze Švýcarska a Německa. Na technickém vybavení jsou znát desítky let zkušeností. Tyto koloběžky si oblíbily i děti známých osobností, jako jsou například Hugh Jackman, David Charvet, Angelina Jolie, Claudie Schiffer, Sarah Jessica Parker a další... 

Koloběžka Maxi Micro

Jedinečnost této koloběžky je v jednoduchému speciálnímu mechanismu, který nakloněním řídící tyče a přenesením váhy zatáčí. Díky tomuto systému zatáčení je řízení pro děti snadnější a zábavnější. Skleněnými vlákny zesílená nášlapná deska je zavěšená o něco níž, což koloběžce zajišťuje tu nejlepší stabilitu a zároveň umožňuje snadnější odraz. Dvojité zadní kolečko se stará o dodatečnou bezpečnost. Děti si mohou nastavit řídítka do odpovídající výšky. Řízení koloběžky Maxi Micro je intuitivní a bezpečné. 

Koloběžka Maxi Micro

Micro Mini2go

Micro Mini2go je vlastně takové odrážedlo 2v1. Od jednoho roku ho mohou děti využít jako klasické odrážedlo. Později ho užijí jako trojkolku nebo lépe řečeno koloběžku. Součástí Mini2go je "kapotovaný sedák", který lze jednoduše odmontovat. Pod tímto sedákem je úložný prostor pro veškeré dětské nezbytnosti, takže žádný poklad nemusí zůstat doma a není potřeba ani batůžek. Sedadlo lze v pozdějším věku odmontovat, čímž vznikne klasické Mini Micro s nastavitelnými řídítky. Na veletrhu hraček v roce 2012 byla tato kombinace odrážedla a koloběžky oceněna jako "Nejlepší hračka pro batole".

Micro Mini2go

Micro G-Bike

Odrážedlo pro nejmenší děti je právě Micro G-Bike, které zaručuje maximální pohyblivost jezdce a zároveň maximální bezpečnost. Revoluční odrážedlo s oceněným designem má pouze poloviční hmotnost než ostatní odrážedla. Při procházce nemusíte řešit složité tahání těžkých tříkolek a odstrkávadel, když už dítě nechce na G-Biku jezdit. Toto lehoučké odrážedlo můžete jednoduše zavěsit na kočárek. Řídítka a sedátko jsou nastavitelné a gumové rukojeti zabrání poranění dítěte. Je to pravděpodobně to nejpokrokovější odrážedlo jaké kdy bylo na trhu. 

Micro G-Bike

Dětské vozítko Micro Trike

Lehká a ultrakompaktní alternativa tradičního kočárku ("golfek"), se kterou bude každá procházka zábavnou jízdou. Ať už se vydáte na nákupy, nebo jen tak na procházku městem, dětské vozítko Micro Trike promění obyčejnou cestu ve skvělý zážitek. Snadno se ovládá, je lehký a velmi elegantní a jednoduché skládání potěší každého rodiče. A vy už máte doma svou Micro?

Micro Trike

Tagy: koloběžky micro | maxi micro | mini micro

Čtěte na Rodičům

Komentáře