Smoothie pro celou rodinu

Datum publikace: 30.05.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Zdravá výživa

Smoothie získalo v poslední době na popularitě u všech věkových kategorií. Kromě toho, že si na něm skvěle pochutnáte, se jedná o vydatnou svačinku plnou vitamínů a prospěšných látek. Přinášíme vám tipy na skvělé recepty pro celou rodinu.

Mangové potěšení pro tatínky

Chlapi si rádi občas dopřejí pořádnou svačinu plnou vitamínů, minerálů a zdravých tuků. Smoothie je ideální jak k svačině, tak k snídani a jeho velkou výhodou je, že narozdíl od odšťavňování udrží veškeré prospěšné látky ve sklenici. Vyzkoušejte mangovo-banánovou lahůdku, určitě zachutná nejen tatínkům.

Mangové potěšení

Ingredience:
Mango
Banán
Kokosové mléko
Mléko (rostlinné či živočišné)
Chia semínka
Slunečnicová semínka

Množství zvolte dle chuti a počtu porcí. 

Smoothie pro tatínky

Lehké letní smoothie pro maminky

Ženy, zejména maminky, si neustále hlídají svou štíhlou linii a snaží se omezovat cukry. Proto pro vás máme parádní tip na lehoučké letní smoothie, které osvěží a chutná naprosto báječně. 

Lehké letní smoothie

Ingredience:
Nektarinka
Hroznové víno (bez pecek)
Mandlové mléko
Chia semínka
Slunečnicová semínka

Russell Hobbs

Slaďoučká mňamka pro děti

Děti milují sladké a také je baví veselé barvy. Často je ale problém do nich dostat potřebné vitamíny. Protože děti neradi do něčeho nutíme, zkusme jim připravit výtečné jahodovo-banánové smoothie. Osvěžte ho kokosem a uvidíte, jak jim zachutná.

Smoothie pro děti

Ingredience:
Jahody
Banán
Kokosové mléko
Papájové pyré
Chia Semínka
Agáve sirup dle chuti

Jahodovo-banánové smoothie

Ideálním pomocníkem pro přípravu smoothie je mixér Nutriboost od Russell Hobbs. Zaujal nás především svou rychlostí. I tvrdší potraviny rozmixuje během několika vteřin. Nádobky různých velikostí umožňují mixovat větší i menší množství a díky víčkům můžete to, co nepoužijete jednoduše uskladnit v ledničce. 

Nutriboost Russell Hobbs

Velké plus dáváme také praktickým víčkům s otvorem na pití. Umixované smoothie se dá jednoduše zavřít a vzít kamkoliv s sebou. S Nutriboost se už nedočkáte složitého omývání celého přístroje, šikovný systém zaručí, že umyjete pouze nádobku a víčko s noži. Tekutina se nedostane ven a přístroj tak zůstává stále čistý. Jestli mixér na smoothie, tak už jedině Russell Hobbs

Tagy: russel hobbs | smoothie | zdravá strava | zdravé nápoje

Čtěte na Rodičům

Komentáře