The One, čili kočárek s velkým K

Datum publikace: 22.07.2016

Kategorie: První rok miminka | Miminko | Péče o miminko

Osmnáctý květen byl speciálním Bugaboo dnem. V Mybabystore se konal večer pro všechny fanoušky a v rámci tohoto večera se slavil rok života s Bugaboo Cameleon.

A že z toho roku ani jeden jediný den nebyl obyčejným, asi nemusíme zdůrazňovat. Nevěřili byste, kolik dospělých fanoušků má kočárek pro malé děti. Čím to je? Tím, že Bugaboo Cameleon není pouhým dopravním prostředkem nebo jedním z mnoha příslušenství péče o dítě. Je především nejlepším parťákem rodičů malých dětí, navíc s vytříbeným vkusem, citem pro detail a slabostí pro technickou dokonalost.

„Rostou rychle. Ale přes prázdniny, přes prázdniny rostou vždycky ještě rychleji.“

Bugaboo Cameleon The One

Bugaboo Cameleon³ je opravdu originální kočárek."

První kočárek Bugaboo spatřil světlo světa v roce 1999 s myšlenkou vytvořit flexibilní kočárek, který vás zaveze kamkoliv. Tato myšlenka se stala základní DNA dnešního Bugaboo Cameleon³, který zůstává nepřekonatelným svou jednoduchostí, variabilitou a vysokou kvalitou. I po dlouhých 15 letech nadále zůstává nejprodávanějším modelem kočárků Bugaboo. Od své první verze se v mnohém změnil, ale tvar, silueta a ikonický design zůstávají beze změny.

„Jenom máma a kočárek Bugaboo Cameleon zvládá bezvadně každý multitasking.“

Bugaboo Cameleon je tím, který přináší skutečnou kvalitu hodnou své ceny. Je tím, se kterým nemusíte dělat žádné kompromisy. Tím, který vám umožní pokračovat tam, kde jiní narozením dítěte zastavují. A krásné na tom všem je, že Bugaboo Cameleon zůstává věrný nejen s narozením jednoho, prvního dítěte. Ale i druhého a třeba třetího. A na to jsme právem hrdí. Protože vám, rodičům, pomáhá ve chvílích, kdy to potřebujete nejvíc.

My Baby Store

„Rychlovka na uspání kolem bloku. A ani si u toho nemusím sundat boty na podpadcích.“

Celý rok sbírá Bugaboo příběhy lidí, kteří s tímto parťákem tráví svůj čas. Zajímá nás, co pro ně Bugaboo znamená a jaké okamžiky s ním zažili. A na příběhů rodičů a jejich kočárků je postavena kampaň The One. Protože Bugaboo Cameleon prostě je Tím Jediným. A protože rodičovství je plné příběhů.

„Kolečka se boří do písku. Ale ten pohled na oceán. Jen kousek od našeho domu. Ten mě uchvátí pokaždé.“

Dostali jsme tolik různých fotografií ale na všech je patrné jedno – jak moc rodičům záleží na tom, aby jejich děti byly v pořádku a v bezpečí, stejně jako v rodičovské náruči.

„Naše první procházka. Jsem tak šťastná. A tak hrdá!“

Mybabystore.cz

Tagy: Bugaboo | Bugaboo Cameleon | kočátek | MyBabyStore

Čtěte na Rodičům

Komentáře