Příroda do každé rodiny

Datum publikace: 20.01.2016

Kategorie: Maminky a tatínkové | Kosmetika pro děti | Oblečení pro děti | Zdraví

Neustále myslíme na to, aby byla naše rodina zdravá, aby naše děti měly to nejlepší a stejně tak náš partner. Ať už z role starostlivé maminky nebo pracovitého tatínka. Jedním z jednoduchých způsobů, jak dopřát své rodině to nejlepší a vyvarovat se nepříjemným zdravotním komplikacím, je využití toho, co nám příroda nabízí.

Oblékejte se do kvality

Většinou se snažíme sehnat to nejlepší především pro naše děti, které jsou ke všemu náchylnější a citlivější. Někdy zapomínáme také na zdraví nás dospělých a šidíme se na nekvalitních a umělých materiálech. Teď už ale můžete mít přehled o tom, do čeho se vlastně oblékáte.

Užijte si komfort přírodního oblečení

Na ferovamoda.cz najdete oblečení jak pro děti, tak pro dospělé a nyní dokonce se slevou. Krásné a trendy kousky jsou oceněny známkami kvality a certifikáty o přírodní a etické výrobě a použití výhradně těch nejlepších přírodních materiálů.

Pánské triko z konopí a bio bavlny

Velký výběr oblečení i obuvi z bambusu, konopí či bio bavlny vás nebude v ničem omezovat a dopřeje vaší rodině opravdu to nejlepší. Oblečení se tak stane nejen příjemnou změnou pro vaši pokožku, ale také ušetří nakupování nekvalitních kousků stále dokola.

S chemií do koše

Kosmetické výrobky a domácí drogerie jsou v dnešní době převážně složeny z chemie. Přehnané parfemace, syntetické látky a umělá barviva vládnou většině obchodů. Pokud si chcete být jisti složením výrobků, které používáte na své tělo nebo třeba na praní svého prádla, nekupujte zajíce v pytli. Certifikovaná bio kosmetika a eko drogerie přinesou do vašeho domova šetrnou péči a bezpečí.

Certifikovaná přírodní kosmetika

Můj dům, můj hrad

Stejně jako svou rodinu si hýčkáme také svůj domov. Místo, ve kterém hledáme útočiště, rodinnou pohodu a klid. Také bytový textil, se kterým denně přicházíme do kontaktu, by měl být z kvalitních materiálů. Například takový ručník bychom neměli podceňovat. Ručníky z bambusu jsou krásně měkoučké a savé, a proto jsou pro vaši pokožku to pravé.

Osušky z bambusu

Také do dekoračních polštářků se mnohem raději zaboříte, když budete vědět, že mají potahy ze 100% bavlny. Bambusovou utěrkou se nádobí bude utírat skoro samo a vaše ruce tak budou hýčkané i při práci.

Dekorační polštářky s přírodními potahy

Tak skoncujte se syntetickými materiály a svěřte se do rukou přírodě na www.ferovamoda.cz. Pro naše čtenáře se slevou 5% po zadání kódu "rodicum".

Tagy: bio kosmetika | eko drogerie | přírodní kosmetika | přírodní oblečení

Čtěte na Rodičům

Komentáře