Hřiště, která děti nikdy neomrzí

Datum publikace: 29.04.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Jak zabavit děti doma

Nic snad nepotěší děti víc než hřiště, kde si mohou hrát se svými vrstevníky. Různé herní atrakce vždy děti lákaly a jinak tomu není ani dnes. Jen vývoj jde dopředu, a co děti z minulých let objevily jen na veřejných hřištích, si mohou klidně dopřát doma na zahradě. Záleží jen na výběru a množství herních prvků. Rodiče mohou vybírat i podle toho, o co má jejich dítě zájem. Stromy nahradí lezecká stěna s klouzačkou, pro děti, které se rádi schovávají lze postavit malý dřevěný domek. To vše se dá různě kombinovat a připravit pro děti perfektní koutek, kde si mohou hrát celý den.

Houpačky, skluzavky nebo malé domky jsou herní prvky, bez kterých se žádné dětské hřiště nebo zahrada v současnosti neobejde. Jednotlivé atrakce lákají děti svou barevností, zajímavým vzhledem, ale hlavně zážitkem. Možná se to nezdá, ale i jednotlivé herní prvky rozvíjejí u dětí motorické schopnosti a učí je přemýšlet. Takové zhoupnutí bez pomoci rodičů není jen tak a vylézt po lezecké stěně do domečku a za odměnu se sklouznout po klouzačce, také není legrace.

Dětské hřiště se skluzavkou

Ověřený výrobce – záruka kvality

Rodiče by tedy měla také zajímat bezpečnost jednotlivých atrakcí. Právě na tu se klade dnes velký důraz. Herní prvky by se tedy měly vybírat nejen podle vzhledu, ale také platného certifikátu.

Ideální herní prvky, které vytvoří rozmanitou a přitom bezpečnou zónu pro dětské hry najdete na www.junglegym.cz. Výrobky DH Jungle Gym mají platnou certifikaci přímo v německých zkušebnách TUV. Všechny herní prvky jsou bezpečné podle současných norem pro dětská privátní hřiště EN 71.

Samotné příslušenství je velmi variabilní, nápadité a vyrobené z bezpečných a trvanlivých materiálů. Dřevo, ze kterého jsou prvky vyrobené, je impregnované a chrání ho proti plísni a hnilobě. Celkový design jednotlivých komponentů vkusně doplní nejen zahradu, ale i městský dětský kout.

Sortiment hracích prvků představuje klasická dětská pískoviště, houpačky, skalní stěny, dřevěné domky, skluzavky, šplhací tyče a další zajímavé herní prvky, které jsou vhodné pro spokojený dětský vývoj.

Požitek z hřiště u vás doma

Zajímavé kombinace

Velmi oblíbené jsou skládací herní věže, které si můžete libovolně zkombinovat z různých přídavných modulů. Tyto stavebnice lze měnit podle růstu dětí a jejich zájmů. Herní věž je možné obohatit skluzavkou, houpačkami, prolézačkami a dalšími zajímavými prvky. Stačí vybrat ty, které děti nejvíce baví a lákají ke hře. Nejoblíbenější je houpačkový díl Swing Modul a dále dětské lezecké stěny.

Herní prvky je možné pořídit jako celou sestavu i jednotlivě. Můžete si tedy vytvořit vlastní originální sestavu dětského zahradního hřiště.

 

Skoncujte s nudou

Dětská hřiště se dodávají v rozloženém stavu, ale smontování se nemusí nikdo obávat. Stačí postupovat podle přiloženého návodu a krok za krokem celou věž jako stavebnici postavit. Pokud si na sestavení netroufáte nebo na to nemáte potřebný čas, můžete si zboží objednat i s odbornou montáží.

Tagy: dětská hřiště | dětské hřiště | jungle gym | oblíbená hřiště

Čtěte na Rodičům

Komentáře