Nadčasový půvab koupelnových baterií

Datum publikace: 28.01.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Zamýšlíte se někdy nad věcmi, které používáte denně? Uvědomujete si, že detaily, jednoduchost, praktičnost i krása dělají z pouhého bydlení domov? Ženy si to většinou uvědomují více, ale ani muži dnes již nezůstávají stát stranou… A víte, že koupelnu může ve výjimečné místo proměnit i správně zvolený koupelnový nábytek a doplňky? Někdy stačí jen sáhnout po originálních koupelnových bateriích, třeba v rustikálním či retro stylu.

Během posledních let si u nás poměrně rychle získal oblibu tzv. styl Provence, který se uplatňuje nejen u nábytku, ale designově se odráží i v mnoha doplňcích a bytových dekoracích. Koupelna nezůstala stranou. Na trhu jsou na výběr různé série umyvadlových, dřezových i sprchových baterií, jednou z nejzajímavějších je však bezesporu série rustikálních a retro vodovodních baterií Lavande ve stylu Provence, kterou u nás nabízí společnost Waterfall.

Baterie Levande

Základem konstrukce baterií je osvědčená mosaz s různými povrchovými úpravami, nejčastěji v odstínu antického bronzu. Pozornost pak přitahují svým originálním vzhledem keramické části baterií – páky, ozdobné keramické krytky, keramické kohouty… Pákové vodovodní baterie nejen že dobře vypadají, ale také nikdy nezevšední, a navíc jsou velmi praktické. Díky zvolené povrchové úpravě nevyžadují zvláštní péči, jednoduchá, ale pravidelná údržba jim postačí.

Baterie ve stylu Provence

Masivní mosaz byla zvolena také pro designové baterie Sole, která se vyznačuje velmi elegantním vzhledem a tmavým povrchem s měděným až vínovým nádechem. Se svým luxusním vzhledem baterie Sole naleznou uplatnění v moderní koupelně, ale stejně tak dobře mohou dominovat i v interiéru jednoduchého či venkovského stylu. Povrchová úprava tmavých baterií Sole spočívající v olejem gumovaném bronzu (světlou variantu představují baterie Sole v chromu), který skryje vodní skvrny a kapky, a tak vyžaduje minimální péči.

Mosazná baterie Sole

Obě představené série mosazných vodovodních baterií obsahují keramické kartuše, splňují požadavky na kvalitu, výjimečný design i přijatelnou cenu. Společnost Waterfall na ně navíc poskytuje prodlouženou záruku 5 let.

Tagy: designové baterie | koupelnové baterie | luxusní baterie | moderní koupelna

Čtěte na Rodičům

Komentáře