Přírodní oblečení pro maminku i miminko

Datum publikace: 05.02.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Zdraví a bezpečnost miminka | Oblékaní v těhotenství | Oblečení pro děti | Zdraví

Období těhotenství a čerstvě po narození miminka je obzvláště choulostivé. O to je důležitější používat přírodní produkty. Často si neuvědomujeme, že oblečení z umělých materiálů nedělá dobře ani nám ani našemu dítěti.

Univerzální pro maminky

Většina žen řeší problémy s těhotenským oblečením. Nakoupíte si spoustu věcí, které pak zase složitě prodáváte. Proto je skvělým řešením oblečení, které se dá nosit jak v těhotenství, tak po porodu. Takové naleznete v Eko Broučkovi. Nemusíte se ale strachovat, že se věci v těhotenství vytahají a na břiše či zvětšených bocích vám pak zůstanou viset. Díky použitým materiálům se oblečení krásně přizpůsobí a dokáže se jak natáhnout, tak zase vrátit do původního tvaru. Eko Brouček myslí také na praktickou stránku.

Bavlněná trička - Eko Brouček

Jednou z věcí, které by žádné mamince v šatníku neměly chybět, jsou bavlněná trička. Tato trička jsou vyrobena z 92% bavlny a 8% elastanu. Bavlna zaručí, že vám v oblečení bude příjemně a vyhnete se nadměrnému pocení, kousání nebo vyrážce. Elastan zachovává tvar oblečení a vrací vaše tričko do původní velikosti. Vybrat si můžete ze spousty barevných provedení. Díky delšímu střihu vám ani při velkém nárůstu bříška nebude táhnout na záda. 

Noční košile - Eko Brouček

Každá maminka určitě uvítá také noční košili, která nepoleze přes prsa, díky všité gumě a nebude pnout na bocích, díky áčkovému tvaru. I tato košile je z 92% bavlny a 8% elastanu, takže stejně jako tričko si umí zachovat svůj tvar a nosit ji můžete i po porodu, kdy jistě oceníte vychytávku při kojení.

Miminko jako v bavlnce

Asi nejčastější potíže se špatným materiálem nastávají u bodýček. Miminka je nosí denně a dochází k přímému kontaktu s citlivou pokožkou. Abychom zabránili opruzeninám a nepříjemným kožním problémům, je velmi důležitá volba materiálů. Body z Eko broučka jsou ze stejného materiálu jako těhotenské oblečení, tedy 92% bavlna a 8% elastan. Bavlna je pro vaše miminko ideální a elastan zařídí, aby lemy neškrtily a nedřely. Díky použití stejných materiálů se můžete se svým maličkým sladit. :)

Body Eko Brouček

Další oblečení, které bychom neměli zanedbat, jsou punčocháčky. Ideální variantou jsou bambusové, které jsou vyrobeny z 85% bambusu a 15% elastanu pro pohodlí malých nožiček. Bambus je až 4x savější než bavlna, měkký a příjemný na dotek. Také je antialergický a antimikrobiální, což pomáhá také proti zápachu. Bambus je zároveň skvělý v tom, že v zimě hřeje a v létě chladí. Vybrat si můžete pro kluky i holčičky.

Oblečení pro miminka - Eko Brouček

Více oblečení z přírodních materiálů najdete na stránkách www.ekobroucek.cz, kde myslí na zdraví a pohodlí maminek i miminek.

Tagy: bambusové oblečení | eko brouček | přírodní materiály | přírodní oblečení

Čtěte na Rodičům

Komentáře