Tašky na kočárek jsou praktickým i estetickým doplňkem

Datum publikace: 30.04.2018

Kategorie: Novinky na trhu | Péče o miminko

Nedílnou součástí dětského kočárku jsou praktické tašky, bez kterých by si většina maminek neuměla představit procházku se svým malým drobečkem. Úkolem těchto tašek je poskytnout maminkám dostatek místa pro uložení potřebných věcí, jež chce mít kdykoli po ruce - lahvičky, dudlíky, pleny, ubrousky, svačinky atd.

Možná i vy na tyto tašky hledíte jako na ryze praktický doplněk, který vám umožňuje vyrazit si kamkoli a mít všechno pěkně po ruce. Pravda je ale taková, že tašky na kočárek jsou i doplňkem estetickým. Jestliže vybíráte kočárek nebo si tašku pořizujete zvlášť, určitě nepodceňujte její design. Využijete ji totiž nejen při jízdě s kočárkem, ale nosit ji můžete i místo kabelky.

Členité vnitřní uspořádání vás mile překvapí

Přebalovací tašky ke kočárkům disponují členitým vnitřním uspořádáním. Při výběru proto věnujte pozornost právě tomu, jak je konkrétní taška uvnitř řešena. Věřte tomu nebo ne, ale čím více kapes bude mít, tím lépe. Snadno si tak do tašky uložíte nejen větší pomůcky, jako například lahvičky nebo plenky, ale i maličkosti - náhradní dudlík, kousátko, nástavec na flašku a podobně.

Věnujte pozornost detailům

Při výběru nové přebalovací tašky se ohlížejte i na detaily. Současné modely jsou natolik šikovné, že vám dokážou nabídnout nejen dostatek prostoru a členité vnitřní řešení, ale i další praktické nezbytnosti, které každá maminka jistě s radostí využije.

Dnešní moderní tašky mohou ukrývat praktické přebalovací podložky, u kterých se určitě shodneme na tom, že jsou na výletech s dětmi naprostou nezbytností. U tašek se můžete setkat i s držáky na lahev, které se postarají o to, že se obsah nevylije a nenapáchá tak v tašce doslova potopu. Příjemnou součástí jsou voděodolné kapsy, do kterých lze bezpečně a pohodlně uložit vlhké věci.

Originální design nadchne každou ženu

I když se z ženy stane matka, což je samozřejmě velice krásná životní role, stále jsou ženy parádnice, které chtějí vypadat dobře a stylově. Jestliže ani vy nechcete působit zanedbaně, ale naopak svému okolí hrdě ukázat, že jste stylová moderní maminka, vyberte si takovou tašku, kterou využijete jako kabelku. A nebojte se - současné modely jsou natolik moderní, že mnohdy nelze poznat, jestli se skutečně jedná o kabelku, nebo o přebalovací tašku.

Vybírat můžete nejen z pestré palety barev, ale i střihů. Dnes jsou velice oblíbené tzv. tašky/batůžky, které v sobě kombinují to nejlepší z obou doplňků. Nejenže jsou praktické, pohodlně se nosí a skvěle vypadají, ale mají i praktické uspořádání, spoustu využitelných kapsiček a často jsou k nerozeznání - nosit je můžete jak při procházce s dítětem zavěšené na kočárku, tak i samy, až si třeba s kamarádkami vyrazíte do města.

Čtěte na Rodičům

Komentáře