V originálním karnevalovém kostýmu budete jednička

Datum publikace: 21.01.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Maminky a tatínkové | Oblečení pro děti

Nastal dlouho očekávaný čas plesů a karnevalů, a s ním přichází otázka – co na sebe, abychom byli zajímaví, originální a „k nepoznání“? Řešit tento problém se dá i zapůjčením kostýmu, nebo jeho domácí výrobou, jenže výsledek nebude zdaleka tak dobrý, jako když si pořídíte kostým u profesionálů.

Pohádkové kostýmy i zvířecí oblečky pro nejmenší

Máte-li doma dítko školkové, či školou povinné, určitě přijde s novinkou, že se chce zúčastnit karnevalu se svými vrstevníky. Děvčátka z nižších tříd školy by byla ráda princeznami nebo postavami z oblíbených televizních pohádek a seriálů, kluci berou karneval jako možnost předvést se coby piráti, loupežníci, nebo různí superhrdinové a postavy z Hvězdných válek.

Těm nejmenším sluší kostýmy různých zvířátek – vyberete si mezi králíčky, želvičkami, tygříky i žabičkami, najdete tučňáky i krokodýla, berušky či slůně. Je tu i kočička, pejsek, opička, nebo roztomilý netopýr, takže jistě najdete něco, co bude malým slušet. Kostýmy jsou pohodlné a kvalitně zpracované.

Princezna Sofie

Princezny i Hello Kitty pro holčičky 

Vaše děti mají určitě lepší přehled o všech oblíbených postavičkách, a v nabídce obchodu je takový výběr, že nebudete vědět, co je hezčí. Princezny Elsa nebo Sofie budou mít v letošní sezóně jistě úspěch, v mnoha verzích a barvách jich je nespočet. Budete-li prohlížet dětské kostýmy dál, objevíte i Sněhurku, Karkulku, Berušku a spoustu dalších nápaditých kostýmů.

Kapitán Amerika

Kluci jako drsňáci a hrdinové si vyberou také

Piráti a ninjové jsou stále v kurzu, pro ty náročnější pořídíte i licenční kostýmy postav z Hvězdných válek, je tu Kapitán Amerika, Superman, Optimus Prime, ale i černokněžník, nebo kostýmy vojáků, policistů, hasiči i závodníci. Mile vás překvapí ceny kostýmů, a navíc je firma schopna vyřídit vaši objednávku do dvanácti hodin a poslat vám objednaný kostým další pracovní den.

Roztleskávačka

Ani dospělí nepřijdou zkrátka

Protože v nabídce je více jak tři tisíce kostýmů, vyberou si podle svého vkusu i dospělí. Fantazii se meze nekladou, můžete být andělem i ďáblem, diblíkem nebo protřelou drsňačkou, zdravotní sestrou či školačkou, zvířetem nebo příšerou. Stejně tak pánové budou váhat, v čem budou oslňovat přítomné dámy, v každém případě si vybere každý, ať chce být švihákem ve fraku nebo nahánět hrůzu jako Drákula.

Policista

Párty nebo Halloween?

Pořádat dětskou narozeninovou oslavu v kostýmech je výborný nápad a co teprve domácí Halloween, nebo oslavy ve škole či ve školce! Takový kostým, jaký nabízí prodejce, nevytvoříte doma, a na tolik strašidýlek a příšer si snad ani nevzpomenete. Krom kostýmů kostlivců, čarodějnic a černokněžníků objevíte různá monstra, zoombie a upíry, smrtky i duchy.

Vše ve velikostech pro děti i dospělé, takže strašit se mohou navzájem všichni. K tomu strašidelné doplňky vypadají opravdu věrohodně: dlouhé drápy, pavouci k přichycení na tvář, škorpioni a třeba i krysy k usazení na čepici. Černá pasta na zuby změní úsměv v horor, a krev ve spreji vypadá dost opravdově. Zuby, kosti a pavučiny můžete mít stejně tak jako strašidelnou bižuterii.

Úžasné jsou i masky – elastické jak „živé“, a pochopitelně si ke kostýmu můžete pořídit spoustu všelijakých doplňků: paruky různých barev a provedení, brýle, rukavice, nehty, čepice a klobouky. Potřebujete-li na párty nebo nějakou oslavu výzdobu jako jsou konfety vystřelovací nebo obyčejné, girlandy, balonky lampiony nebo ubrousky, i toto zboží nakoupíte zároveň s ostatními potřebami.

Tak neváhejte a proměňte se alespoň na pár hodin v někoho jiného! 

Vše seženete na e-shopu Karneval-kostymy.cz.

Tagy: karnevalové kostýmy | kostýmy na karneval | kostýmy pro děti | kostýmy pro dospělé

Čtěte na Rodičům

Komentáře