Aplikace pro hlídání dětí přes mobilní telefon

Mějte svého školáka pod kontrolou!

Datum publikace: 28.04.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Rodiče a děti | Maminky a tatínkové

Nevíte, kde Váš školák je, voláte mu na mobil, on ho opakovaně nebere. Vám nezbývá než zapudit myšlenky o únosech dětí, čekat, a doufat, že se za několik hodin, které Vám nyní připadají dlouhé jako dny, v pořádku vrátí. Nechcete už nikdy zažít tento pocit bezmoci?

Bezpečnost dítěte je dostupná

Hlídání dětí přes mobilní telefon
Pak se budete muset přilepit svému dítěti na paty, pověsit mu na krk chůvu nebo babičku, anebo ho zavřít doma. Poněkud nereálné, že? Přitom existuje mnohem jednodušší řešení, které navíc není pro Vaše dítě tolik ponižující. Chytrá mobilní aplikace umožňující mít přehled o dítěti, aniž byste mu museli desetkrát za hodinu volat, vyptávat se sousedů a známých, nebo mu být stále v patách. Elegantní řešení, díky němuž si může Vaše dítě užívat pocit svobody – jít samo do školy nebo po skončení vyučování ke svému kamarádovi domů – aniž by Vás to stálo nervy.

Přehled o dítěti bez obtěžování

Přehled bez obtěžování
Aplikaci snadno stáhnete do mobilního telefonu svého dítěte (do libovolného přístroje s operačním systémem Android), kde bude běžet na pozadí a komunikovat s Vaším účtem zaregistrovaným na webu www.neztrat.se.
Když se budete chtít ujistit, že dítě v pořádku dorazilo na smluvené místo, stačí jen nahlédnout na mapu. Kromě toho si můžete nastavit své vlastní zóny a prostřednictvím e-mailu, SMS nebo oznámení na web být informováni v případě, že je dítě opustí nebo do ní vkročí. Stejně tak lze vytvořit rozvrh pravidelných týdenních aktivit.

Zóny

Náš tip: Nastavte si příchod SMS, která Vám přijde v případě, že dojde opuštění bezpečné zóny (zóna odpovídá běžnému pohybu dítěte přes celý den) Vaším dítětem.

Neztrat.se

Vyvinuto rodiči
Chytrou mobilní aplikaci určenou k ochraně bezpečnosti dětí a nervů jejich rodičů vyvinuli sami rodiče – tým lidí, který ji důkladně prozkoušel v praxi, a který navíc pracuje na inovacích, aby bylo možné nabídnout ještě více funkcí. Cena aplikace je přitom velmi příznivá – srovnatelná s jednou návštěvou kavárny či cukrárny. Mějte své děti pod kontrolou, aniž byste příliš omezovali jejich svobodu. Těch pár korun za to stojí.

Tagy: aplikace pro hlídání dětí přes mobilní telefon | bezpečí dětí | ochrana dětí

Čtěte na Rodičům

Komentáře