Školáci

Záškoláctví a jak ho řešit

Zjistili jste, že Vaše dítě chodí za školu? Netrestejte ho, ale nejprve se snažte zjistit, proč to dělá.

pokračovat na článek

Vydejte se s celou rodinou do Letňan

Areál PVA Letňany bude Ve dnech 31. 3. – 3. 4. 2011 patřit rodinám. Veletrh For Family, tematicky členěným na další čtyři menší veletrhy, nabídne inspiraci všem členům rodiny. Organizátoři neopomněli ani zvířecí miláčky a jejich chovatele, pro které připravili For Pets. 

pokračovat na článek

Jste připraveni na jarní vycházku?

Také už se nemůžete dočkat, až s dětmi vyrazíte na jarní procházku? Aby se jim dobře chodilo, potřebují kvalitní a pohodlné botičky. Že kupujete dětské botičky poprvé? Poradíme Vám, jak vybrat ty správné.  

pokračovat na článek

Designové samolepky na zeď dětského pokoje

Hledáte způsob, jak svým dětem zkrášlit pokojíček? Kupte jim designové nálepky na zeď. Originální samolepky na míru skvěle oživí stěny jejich pokojíčku!  

pokračovat na článek

Dětské hřiště v pohodlí vlastní zahrady

Chcete, aby Vaše děti trávily co nejvíce času na čerstvém vzduchu, a přitom jste je měli stále na očích? Postavte jim na zahradě dětské hřiště! 

pokračovat na článek

Jak second hand pomáhá...

Téměř každý z nás má k dispozici v blízkém dosahu kontejnery speciálně určené pro recyklaci papíru, skla a plastů. Obvykle nám však chybí kontejnery pro použitý textil, kterého máme doma nadbytek a ač ho nenosíme, nejsme ochotni se ho zbavit.  

pokračovat na článek

Správně zvolené školní aktovky a batohy zpříjemní dětem jejich povinnosti

Chystáte se k zápisu? Budete mít doma od září malého prvňáčka? Pak byste měli vědět, že vzhled školní aktovky nebo batohu je pro dítě stejně důležitý jako design kabelky pro moderní ženu. A nejde samozřejmě pouze o estetické hledisko.  

pokračovat na článek

Řeknete si KOLOBĚŽKA! Co to vlastně je?

Je to hračka pro dítě? Vozítko pro zábavu? Sportovní náčiní? Dopravní prostředek? A ejhle! Máte pravdu všichni. Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny.


 

pokračovat na článek

Vytvořte dětský interiér podle svých představ

Přestali jste být spokojeni se vzhledem svého současného nábytku? Anebo si zařizujete nové bydlení, na nábytek Vám už však nezbývá moc peněz? Dejte sbohem nemodernímu i lacině vyhlížejícímu interiéru. Vytvořte si interiér podle svých představ! Přesvědčíme Vás, že i s malým rozpočtem lze dělat velké věci!  

pokračovat na článek

Vánoční dárky pro děti – tipy redakce

Milí rodiče, naše redakce ve spolupráci s oblíbeným internetovým hračkářstvím Dráček.cz pro Vás připravila tipy na vánoční dárky pro nejmenší děti. Pojďte se s námi inspirovat.  

pokračovat na článek

Vši a jak se jich zbavit

Přineslo si Vaše dítko ze školy vši? Nemusíte ho hned ostříhat dohola. Existují i šetrnější řešení, jak se těchto parazitů zbavit.

pokračovat na článek

První škola v přírodě

Zvažujete, zda své dítě pustíte na jeho první školu v přírodě? Pak je tento článek určen přímo pro Vás!

pokračovat na článek

Šikana ve škole. Musíte jednat.

Vaše dítě se ve škole stalo obětí šikany. Je třeba okamžitě zakročit. Co ale máte udělat? S kým si máte promluvit? Poradíme Vám.  

pokračovat na článek

Šikana ve škole. Ohrožené děti.

Které děti jsou ohroženy šikanou? Co může způsobit, že se právě Vaše dítě stane obětí šikany?  

pokračovat na článek

Spánkový režim u dětí školního věku

Kolik hodin denně by mělo dítě spát? Ve školním věku přibližně devět až deset hodin. Deset platí spíše pro malé školáky na prvním stupni, devět pro jejich starší spolužáky. Vedle dodržení počtu hodin spánku je důležitý pravidelný spánkový režim.     

pokračovat na článek

Jak přizpůsobit pokojíček malým školákům?

Pokud máte doma malého školáka, nestačí mu koupit jenom penál a aktovku, ale také jeho dětský pokojíček volá po určitých změnách! Po jakých? Hned Vám to prozradíme. 

pokračovat na článek

Tipy na ložnici pro dospívající slečny

Máte doma dospívajíci slečnu, kterou už nebaví její dětský pokojíček a už se necítí být malou holčičkou? Přečtěte si naše tipy určené určené pro ložnice dospívajících slečen ve věku zhruba od dvanácti do šestnácti let. 

pokračovat na článek

Jak zařídit studentský pokoj

Dopřejte studentům trochu komfortu a zařiďte jim pokoj podle jejich potřeb. K příjemnému studování je přeci zapotřebí pohodlí! Ovšem v rozumné míře, aby se zde člověku vůbec chtělo studovat!  

pokračovat na článek

Jak zrekonstuovat dívčí pokoj?

Chcete udělat radost či překvapení své dceři a rozhodli jste se pro rekonstrukci jejího pokoje? Máte už spadeno na růžové tapety, doplňky, a dokonce i nábytek? Tak pozor, ať z té změny nemá šok! Něžně růžovoučký pokojíček není pro každou náturu! 

pokračovat na článek

Jak má vypadat studijní koutek?

Pro každého školáka je důležité jeho domácí studijní zázemí. My vám poradíme, jak ho zařídit co nejlépe.

pokračovat na článek