Všechny články

Plyšové hračky jsou nejlepší kamarádi

Plyšové hračky jsou příjemné na dotyk, mají milý výraz a přinášejí nám pocit bezpečí. Plyšáci jsou pro děti často těmi nejlepšími kamarády, kterým se mohou se vším svěřit, a se kterými rády usínají.      

pokračovat na článek

Jak napomoci početí: metoda IVF (in vitro fertilizace)

Metoda IVF (in vitro fertilizace) představuje jeden ze způsobů, jak napomoci úspěšnému početí děťátka. V případě IVF probíhá oplodnění vajíček mimo tělo matky. Vajíčka jsou přenesena zpět do dělohy.        

pokračovat na článek

První vycházka s miminkem

Vrátila jste se z porodnice a chystáte se na svou první vycházku s miminkem? Přečtěte si naše doporučení a tipy.   

pokračovat na článek

Jaká je žena Kozoroh

Žena Kozoroh bývá velmi vážná a uzavřená. Navenek působí chladně, nedostupně a nedůvěřivě. Preferuje konzervativní oblečení.    

pokračovat na článek

Hračky pro všestranný rozvoj Vašich dětí

Nejlepší hračky jsou takové, které děti nejen zabaví, ale také přispívají k rozvoji jejich verbálních, kreativních a motorických dovedností. Přinášíme Vám několik tipů na hračky, které Vaše děti nadchnou, a navíc je naučí mnoho užitečných věcí.  

pokračovat na článek

Konference Aktivní rodičovství

Milí rodičové, chcete příjemným způsobem načerpat nové poznatky o výchově dětí, a trochu se přitom odreagovat? Anebo potřebujete poradit? Zúčastněte se letošní konference Aktivní rodičovství, která proběhne 15. 10. 2011 na Fakultě sociální studií v Brně.  

pokračovat na článek

Klub Hamánek

Hamánek, tradiční výrobce kojenecké výživy v České republice, právě spustil svůj klub – klub Hamánek. 

pokračovat na článek

Jaká je žena Vodnář

Se ženou zrozenou ve znamení Vodnáře to nemají muži jednoduché. Obvykle bývá velmi inteligentní, ale také tvrdohlavá a neústupná. Žena Vodnář má velice komplikovanou povahu, kterou má většina lidí problémy pochopit.    

pokračovat na článek

Zábavné hry pro celou rodinu

Když máme děti, vždy se hodí vědět, kde se dají pořídit zábavné hry všech kategorií. Máme pro Vás skvělý tip, kde si vyberete si ze široké nabídky her pro celou rodinu za super ceny.  

pokračovat na článek

Stříhání a rozčesávání vlásků

Chystáte se ostříhat svému dítěti první vlásky? Nechcete mu působit bolest při rozčesávání umytých vlásků? Naše tipy Vám určitě pomohou.   

pokračovat na článek

Naučte své dítě usínat samostatně

Přáli byste si mít večer chvilku pro sebe, ale Vaše čilé batole nebo předškolák Vám to nedovolí, dříve než se začne chtít spát Vám samotným? Přišel čas naučit dítě samostatnému usínání.  

pokračovat na článek

Dvouleté a mladší dítě ve školce

V soukromých školkách není ničím neobvyklým, když je navštěvují děti, kterým ještě zdaleka nebyly 3 roky. Umístit již dvouleté dítě do školky má svá pro i proti.

pokračovat na článek

Jaká je žena Ryba

Žena Ryba bývá velice citlivá, melancholická a romanticky založená. Snadno se zamiluje. Protože si není jista sama sebou, potřebuje, aby ji její protějšek neustále přesvědčoval o své lásce. 

pokračovat na článek

Svobodné maminky, znáte svá práva?

Být svobodnou maminkou (naše současná legislativa používá termín osaměle žijící rodič, kterým může být také otec) není lehké. Pokud dobře znáte svá práva, může to Vaši situaci alespoň trochu usnadnit.   

pokračovat na článek

Navštivte veletrh FOR INTERIOR!

Ve dnech 6.-9.října proběhne v PVA EXPO PRAHA v Letňanech největší podzimní veletrh bydlení v České republice FOR INTERIOR.

pokračovat na článek

Aspergerův syndrom a jak ho zvládat

Aspergerův syndrom je porucha autistického spektra, kterou pojmenoval rakouský psychiatr Hans Asperger. Výchova dítěte s tímto syndromem je velmi náročná, neboť má narušenou oblast sociální interakce a komunikace.    

pokračovat na článek

Celiakie u dětí

Celiakie je onemocnění způsobené nesnášenlivostí lepku. Pokud dítě trpící celiakií konzumuje potraviny s obsahem lepku, dochází k poškození sliznice tenkého střeva, která pak hůře vstřebává živiny z potravy. Dítě neprospívá, nedostatek živin se negativně odrazí na jeho zdravotním stavu i celkovém vývoji.  

pokračovat na článek

Moc hraček škodí

Jistě znáte staré dobré pořekadlo, že všeho moc škodí. Hračky pro děti nepředstavují žádnou výjimku.      

pokračovat na článek

Díl 21. Míšánek miluje výlety

Míšánkovi budou za dva měsíce dva roky. Je to malý neposeda, který chvilku nevydrží na jednom místě. Ze všeho nejraději má výlety. Když mu maminka řekne, aby si vzal batůžek, protože se někam vyráží, chlapeček celý hoří nedočkavostí.      

pokračovat na článek

Feedo.cz spustilo online dětskou poradnu

Jak se říká, každá rada nad zlato. A pokud radí odborník, rada může být k nezaplacení, obzvlášť pokud nic nestojí.  

pokračovat na článek