Všechny články

Program pro rodiny s dětmi v hotelu Pavlov!

Máte malé děti, a přesto byste s nimi rádi vyrazili někam na víkend? Vypravte se do jednoho z nejkrásnějších koutů naší země. Objevte překrásnou scenérii Pálavy plné historických památek a vinných sklípků. Máme pro Vás také tip, kde můžete přenocovat.   

pokračovat na článek

Prožijte advent i svátky v klidu

Vánoce mají být svátky klidu. Pokud však máme malé děti, příprava na ně, ale i jejich samotný průběh často nemá s klidem vůbec nic společného. Přinášíme Vám několik tipů, které mohou přispět k větší předvánoční i vánoční pohodě.    

pokračovat na článek

Výživa kojenců. Co nedělat?

Výživa kojenců. Co nedávat či nedělat? Nepřislazujte – dítě si rychle na sladkou chuť zvykne a může potom nesladké pokrmy odmítat. Zvyk na sladké vede později k nadměrnému příjmu cukru, tedy i energie a stává se základem pro vznik obezity. 

pokračovat na článek

Moderní pokojíček zdobí látkové rolety

Dětské látkové rolety patří mezi velmi oblíbené dekorativní prvky interiéru. Do dětského pokojíčku se však instalují především pro své užitné vlastnosti.

pokračovat na článek

Domácí tvořivá dílnička

Máte doma šikovné dítě, které rádo něco vyrábí? Vytvořte mu doma zázemí, ať může své kreativní schopnosti rozvinout naplno. Domácí tvořivá dílnička nezabere mnoho místa a stane se přínosem pro celou rodinu.    

pokračovat na článek

Když chce dítě psa

Přeje si Vaši dítě, abyste si pořídili nového člena rodiny? Není to však ani bratříček, ani sestřička, ale pes?     

pokračovat na článek

První lásky a první zklamání

Začátek i konec prvních lásek bývá těžký. Pokud Vaše dospívající dítě trápí srdcové záležitosti, jistě mu budete chtít pomoci. Poradíme Vám, co dělat, a hlavně, co raději nedělat.   

pokračovat na článek

Díl 27. Skororoček rozumí dobře česky

Ještě pár týdnů a už nebudete mít doma žádné miminko, ale batole. Nepředbíhejme však a pojďme se podívat, co všechno už dokáže jedenáctiměsíční šikula.   

pokračovat na článek

Vaše dítě a dieta

Redukční diety v dětství a v dospívání mohou vést k dlouhodobým zdravotním problémům. Místo diety je mnohem vhodnější celková změna životního stylu.

pokračovat na článek

První rok batolete: Míšánkův rok

Milé maminky a tatínkové! Připravili jsme pro Vás naprosto unikátní reality show. Budete mít možnost po celý rok sledovat, jak roste batole mezi svými prvními a druhými narozeninami. Každé dva týdny zde najdete nový díl!            

pokračovat na článek

Dětské hřiště do každé zahrady

Každý rodič chce své děti potěšit pěknou hračkou. Radost v rozzářených dětských očích je k nezaplacení. Jsou ovšem hračky, které nejen rozdávají radost, ale přitom také mají hlubší smysl. Učí děti radosti z pohybu. Mezi takovéto hračky patří dětská hřiště Jungle Gym.  

pokračovat na článek

Jak vybrat paní na hlídání

Bydlí babičky a dědečkové Vašich dětí hodně daleko, anebo jsou zaneprázdnění ještě více než Vy sami? Pak budete možná občas potřebovat paní na hlídání. Vybírejte ji pečlivě.   

pokračovat na článek

Příprava dítěte na pobyt v nemocnici

Hospitalizace může být pro dítě velmi traumatizujícím zážitkem v jakémkoli věku, ať jsou mu tři roky nebo třináct let. Tomuto traumatu můžete předejít, když své dítě na pobyt v nemocnici v předstihu připravíte.

pokračovat na článek

Vši a jak se jich zbavit

Přineslo si Vaše dítko ze školy vši? Nemusíte ho hned ostříhat dohola. Existují i šetrnější řešení, jak se těchto parazitů zbavit.

pokračovat na článek

Lesní školka děti baví

Máte živé dítě, které neví, co s energií? Přihlaste ho do lesní školky. Bude se mu tam líbit.

pokračovat na článek

Role moderní babičky a dědečka

Jaká je role moderních prarodičů? Co se změnilo od dob našich babiček a dědečků, nebo dokonce prababiček a pradědečků? Co dnes mohou dát moderní prarodiče svým vnoučatům?

pokračovat na článek

První škola v přírodě

Zvažujete, zda své dítě pustíte na jeho první školu v přírodě? Pak je tento článek určen přímo pro Vás!

pokračovat na článek

Kdy dítěti dopřát jeho první mobil

Přeje si Vaše dítě svůj vlastní mobilní telefon, přestože ještě ani nechodí do školy? Nedivte se mu, vždyť ho před ním každý den používáte!

pokračovat na článek

Bezpečný spánek

Cílem tohoto textu není vás vystrašit, pouze vás upozornit na sice výjimečně se vyskytující, ale přeci jen reálnou skutečnost, že toto nepříjemné nebezpečí existuje. 

pokračovat na článek

Autosedačky pro bezpečnost a pohodlí Vašich dětí

Potřebujete autosedačku pro miminko anebo pro větší dítě? Vyberte si ji tam, kde máte opravdu z čeho vybírat. V internetovém obchodě, který Vám nyní představíme, najdete bohatý výběr autosedaček mnoha známých značek a všech váhových kategorií.  

pokračovat na článek